Vitalik Buterin’den 8 Milyon Dolarlık Destek!

vitalik haberleri

Ethereum kurucu ortağı, Ukrayna için 8 milyon dolarlık kripto para toplayan bir DAO’yu sessizce destekliyor.  Vitalik Buterin’den 8 milyon dolarlık Destek!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Vitalik Buterin’den 8 Milyon Dolarlık Destek!

Alona Shevchenko, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve ordusunun Ukrayna’yı işgal etmek üzere olduğunu öğrendiğinde korktu. Ukrayna’da ailesiyle birlikte Birleşik Krallık’ta yaşayan 28 yaşındaki Ukraynalı Shevchenko, planlanan işgali ilk olarak 19 Ocak’ta Ukrayna istihbaratına bağlı bir arkadaşından öğrendi.

Uzun süre Londra’daki Rus büyükelçiliği önünde protesto gösterileri yaptı. 21 Şubat’ta, başkalarının neler olduğunu bilmesini sağlamak için Ukrayna’daki savaş hakkında bir blog yazısı yayınladı.

Öte yandan Shevchenko, ortalama bir insan değil. Kripto işinde bir dizi tanınmış DAO’nun kilit üyesi ve aynı zamanda arkadaşları da var.

Önerilen Makaleler

Shevchenko ve sanat koleksiyoncusu Pleasr DAO’dan iki arkadaşı, Ukrayna için para toplamaya adanmış bir DAO başlatma potansiyelini tartışmak için bir grup sohbeti düzenledi.

Shevchenko’nun üç kişilik grup sohbeti hızla büyüdü ve binlerce üyeyi popüler bir kripto-topluluk mesajlaşma platformu olan Discord’a çeken Ukrayna DAO’ya dönüştü. Ukrayna DAO , çatışmadan etkilenen Ukraynalılara yardım eden kuruluşlar ve bireyler için bir aydan az bir sürede yaklaşık 8 milyon dolar topladı .

Shevchenko, Buterin için “Benimle konuşmak için zaman ayırdığı ve tüm desteği ve duyarlılığı için ona inanılmaz derecede minnettarım” diye ekledi. “Onunla konuşmayı hiç beklemiyordum.” dedi.

Comes Back Alive ve Ukrayna hükümeti de dahil olmak üzere çeşitli kuruluşlara yaklaşık 7 milyon dolar dağıttı . Kripto cüzdan işlemleri, bunları görüntüleyen bir site olan Ethereumscan’da görüntülenebilir. Ukrayna DAO cüzdanında henüz bağışlanmamış 383.000 $ var.

”Shevchenko, “Genel olarak, işlerin nasıl yürütüldüğünden gerçekten memnunum, özellikle de fon tahsisi [ve] dağıtımı açısından” diye ekledi.

Uyarı

Bilgikripto.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Bilgikripto.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Bilgikripto.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri