Ana SayfaAltcoin HaberleriUltiverse (ULTI) Token Nedir?

Ultiverse (ULTI) Token Nedir?

spot_img

Ultiverse projesi Haziran ayında listelenecek. Bu yazımızda Ultiverse (Ulti) Token nedir, nasıl alınır sorularının cevaplarını vereceğiz. 

Ultiverse (Ulti) Token Nedir?

Ultiverse, dijital etkileşimi yeniden tanımlamayı amaçlayan yapay zeka ile derinlemesine entegre edilmiş geniş bir oyun dünyası yaratıyor. Vizyonumuz hem büyük hem de kesin; kullanıcıların, “Ready Player One”, “Free Guy” ve “Westworld” gibi ikonik filmlerde tasvir edilen, ancak eklenen yeni özelliklerle zenginleştirilen sürükleyici ve ilgi çekici diyarları tasarlamalarını ve doldurmalarını sağlamayı amaçlıyoruz.

Yapay zekadan, zincir üstü oyunlardan, NFT’den, DApp’lerden ve kapsamlı bir medya matrisinden yararlanarak sadece bir oyun geliştirmiyoruz, kullanıcıların birçok yolla oynayabileceği, yaratabileceği ve bağlantı kurabileceği dijital bir toplum geliştiriyoruz. Şu anda 1,5 milyon kullanıcıyı aşan, NFT sahiplerini, medya izleyicilerini ve tutkulu oyuncuları kapsayan bir topluluğu bir araya getiren vizyonumuza olağanüstü bir karşılama oldu.

Ürün tasarımını geliştirmek ve blockchain üzerinde kendi kendini idame ettiren bir oyun dünyasının yaratılmasını hızlandırmak için yapay zekadan yararlanan, kökleri büyük dil modellerine dayanan ilk Yapay Zeka Oyun Protokolünü tanıttık. Web3 aracılığıyla, yaratıcı çabaların kusursuz bir şekilde maddi varlık değerine dönüştürülmesini sağlıyoruz.

Nasıl Alınır?

Ulti Token ilk listelemesini OKX borsasında gerçekleştirecektir. Satın almak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. ULTI/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 
  4. Kazandığınız airdropları bu borsaya atarak listelenmeden önce satışa koyabilir ve avantajlı duruma geçebilirsiniz.

Ulti Token

Ultiverse’nin yerel kriptografik olarak güvenli değiştirilebilir protokol belirteci (ilgili blockchain ağında konuşlandırılan yürütülebilir bir programlama komut dosyasının dijital belirteç tabanlı temsilini içeren $ULTI işaret sembolü), protokolde belirtilen atfedilen yönetişim ve yardımcı program işlevlerinin aktarılabilir bir temsilidir/ Ultiverse kodudur ve yalnızca birlikte çalışabilen bir yardımcı program belirteci olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

ULTI, Ultiverse’deki katılımcılar arasında merkezi olmayan bir şekilde değişim aracı olarak kullanılacak, işlevsel, çok amaçlı bir tokendir. $ULTI’yi tanıtmanın amacı, merkezi üçüncü taraf kuruluş/kurum/kredi gibi herhangi bir aracı olmadan, Ultiverse ekosistemi içinde etkileşimde bulunan katılımcılar arasında uygun ve güvenli bir ödeme ve ödeme modu sağlamaktır.

Kamunun (veya toplumun bir bölümünün) mal veya hizmetlerin ödenmesi veya bir borcun ödenmesi için kabul ettiği bir değişim aracı değildir ve bu şekilde olması amaçlanmamıştır; ayrıca ihraççı tarafından münhasıran sağlanmayan herhangi bir mal veya hizmet için ödeme olarak herhangi bir kişi tarafından kullanılmak üzere tasarlanmamıştır veya tasarlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar