Ana SayfaKripto Para HaberleriTim Draper, Bitcoin 2 Yıl İçerisinde 250.000 Dolara Ulaşacak!

Tim Draper, Bitcoin 2 Yıl İçerisinde 250.000 Dolara Ulaşacak!

spot_img

Bitcoin ekosistemindeki en önemli seslerden biri, ünlü Amerikan Risk Sermayesi yatırımcısı Tim Draper’dır. Draper, Bitcoin konusunda tartışmasız en hevesli kişiliklerden biridir ve birkaç yıl önce önde gelen dijital para biriminin 250.000 $ seviyesine yükseleceğini tahmin etmişti.

Tim Draper, Bitcoin 2 Yıl İçerisinde 250.000 Dolara Ulaşacak!

Ancak Draper, resmi Twitter hesabında yaptığı açıklamada tahmininin yanlış olduğunu kabul etti. O tahmini, kripto para biriminin fiyatı sadece 4.000 $ seviyesindeyken yapılmıştı. Eğer tahmini doğru çıkmış olsaydı, BTC o noktadan itibaren 60 kat değer kazanacaktı. Ancak tam tersine, kripto para şu anki fiyatı olan yaklaşık 30.500 $ seviyesine ulaşarak yalnızca 7 kat büyümeyi başarabildi.

Drapper Twitter üzerinden şu açıklamayı yaptı;

Tahmin yeteneklerim bu kadar…30 Haziran 2023. Bitcoin 4000$ iken şimdiye kadar 250k$’a (60X) ulaşacağını tahmin etmiştim. Sadece 30 bin dolara (7X) ulaştı. Sanırım biraz daha beklememiz gerekecek (belki 2 yıl) ama mühendislerin işi çok zor.

Tim Draper, öngördüğü hedefin hâlâ bir mil uzakta olmasına rağmen, kripto paranın bu iddialı seviyeye gerçekten ulaşabileceğine dair umutlarından vazgeçmiyor ve yeni bir yaklaşım benimsiyor. Ona göre, kripto para biriminin bu fiyat aralığına ulaşması için iki yıl süresi gerekiyor. Daha fazla Bitcoin haberi oku.

Draper’ın bu görüşünde birkaç gerekçe bulunuyor. Öncelikle, kripto paranın temel geliştiricilerinin veya “mühendislerinin” yoğun bir şekilde çalıştıkları gerçeği önemli bir etken olarak gösteriliyor. Bu, Lightning Network’ün benimsenmesindeki artış ve Ordinals Inscription’ın tüm ağda ortaya çıkması gibi gelişmelerle ilişkilendirilebilir. Bu tür teknolojik ilerlemeler, kripto paranın genel kabulünü artırarak fiyatının yükselmesine katkıda bulunabilir.

Diğer kripto para haberleri: Litecoin Fiyatı %700 Yapmaya Hazır mı?

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar