Ana SayfaKripto Para HaberleriTerra Luna Classic Topluluk Havuzu Dengesi Kritik Seviyeye Düşüyor

Terra Luna Classic Topluluk Havuzu Dengesi Kritik Seviyeye Düşüyor

spot_img

LUNC Haberleri: Terra Luna Classic topluluk havuzu dengesi, topluluk üç topluluk havuzu harcama teklifini geçerken kritik bir düzeye düştü. 2,37 milyar LUNC’den sadece 416 milyon LUNC’ye düşen fonlarla, topluluğun zincirin daha fazla geliştirilmesi ve bakımı için ödeme yapacak yeterli fonu yok.

“Terra Luna Classic Topluluğu Üç Teklifi Kabul Etti: Geliştirme ve Bakım Devam Edecek”

Terra Luna Classic topluluğu, USTC temsilcisi için bir Quant ekibi oluşturma, Ortak L1 Görev Gücü Q3 teklifi ve Terra Rebels altyapısı ile uygulamalarını çalıştırmaya devam etme konusunda anlaşmaya vardı.

Ortak L1 Görev Gücü Q3, 1.264 milyar LUNC, Quant USTC Repeg Team ise 222.222 milyon LUNC ve Terra Rebels ise 484.367 milyon LUNC aldı. Şu anda, topluluk havuzu dengesinde yalnızca 416,33 milyon LUNC ve 4,49 milyon USTC bulunmaktadır.

Ortak L1 Görev Gücü Q3, üçüncü çeyrekte LUNC ve USTC dolaşımdaki arzı azaltma, kararlı Columbus ve Cosmos SDK sürümlerine yükseltme ve diğer önemli geliştirmeler üzerinde çalışmayı önermektedir.

Quant ekibi ise USTC artımlı repeg geri alımları ve staking takasları için modelleme ve simülasyon üzerinde çalışacak. Ayrıca, Piyasa Modülünü değerlendirecek ve diğer araçlar üzerinde çalışacaklar. L1TF ve profesör Edward Kim, Quant ekibine USTC repeginde yardımcı olacak. Diğer LUNC haberleri

Terra Rebels ise Rebel Station ve diğer uygulamaların yanı sıra testnet ve Terra Classic altyapısını çalıştırmaya ve sürdürmeye devam etmek için fonlara ihtiyaç duymaktadır.

Topluluktaki birkaç önemli kişi, gereksiz topluluk harcaması tekliflerinin kabul edilmesiyle ilgili endişelerini paylaştı. Ayrıca topluluk, dikkatli tartışmalardan sonra yalnızca önemli teklifin oylamaya devam etmesi gerektiğine inanıyor.

Diğer Kripto Para Haberleri

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar