Pendle Nedir ? Pendle Token Nereden Alınır ?

pendle nedir

Pendle, gelecekteki verimi serbest bırakan bir protokoldür. Zamanla azalan varlıkları desteklemek için tasarlanmış yeni bir AMM’de gelecekteki getirilerin tokenleştirilmesini ve ticaretini sağlamaktadır. Peki tam olarak Pendle Nedir ? Pendle Nasıl Alınır ? Pendle Token Nereden Alınır ? 

Pendle ( Pendle Token ) Nedir ?

Pendle, gelecekteki verimi serbest bırakan bir protokoldür. Pendle, bir AMM sisteminde tokenleştirilmiş gelecekteki getiri ticaretini sağlayan ilk protokoldür. Getiri getiren varlık sahiplerine ek getiri elde etme ve gelecekteki getiriyi önceden sabitleme fırsatı verirken, tüccarlara temel bir teminata ihtiyaç duymadan gelecekteki getiri akışlarına doğrudan maruz kalma olanağı sunmayı amaçlamaktadırlar.

Pendle, birinci derece protokollerin üstünde bulunur. Şu anda gelecekte entegre edilecek daha fazla platformla Aave ve Compound’u desteklemektedirler. Pendle’ın sistemini oluşturan üç bileşen vardır:

 1. Getiri tokenizasyonu
 2. Pendle’ın Otomatik Piyasa Yapıcısı (AMM)
 3. Yönetim (Yakında)

pendle coin kaç tl

Pendle Toplam Arz !

Pendle Toplam Arz : 188.700.000 PENDLE ‘ dir.

Pendle Kaç TL ?

1 Pendle Token Kaç TL  ?


 

Pendle Token Nereden Alınır ?

Pendle Token almaya karar verdiğiniz zaman birçok borsada yer aldığını görebilirsiniz :

 • Gate.io
 • Crypto.com Exchange
 • MEXC
 • AEX
 • Hoo

Pendle Token Nasıl Alınır ?

PENDLE almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

 • PENDLE alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.