Ana SayfaCoin Yorum - AnalizTensor (TNSR) Coin Fiyat Tahminleri

Tensor (TNSR) Coin Fiyat Tahminleri

Tensor geçmiş fiyat verilerine dayanarak Tensor fiyatının 2024 yılı sonunda 1,81466 USD olabileceğini öngörüyoruz.

spot_img

Binance listelemesiyle büyük ivme yakalayan Tensor projesi, neredeyse tüm major borsalarda listelenmeyi başardı. Binlerce yatırımcı tarafından takip edilen proje için gelecekteki fiyat analizleri merak ediliyor. Bu yazımızda Tensor (TNSR) Coin fiyat tahminleri – tahmini 2024 Nisan, Mayıs, Haziran verilerini sizlerle paylaşacağız. 

Şimdi Tensor Satın Almak için Kaydolun, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Tensor (TNSR) Coin Fiyat Tahminleri

Son dönemde Solana ağında yer alan projeler yoğun ilgi görüyor. Borsalar bu ilgiden faydalanmak için Solana projelerini çok hızlı bir şekilde listeliyor. Aşağıda uzman analiz ve yorum sitelerinden derlediğimiz Tensor coin fiyat tahminleri yer almaktadır. Bu tahminler yatırım tavsiyesi değildir.

Digital Coin Price

Tensor bu yılın sonuna kadar 3,96 doları geçme yolunda ilerliyor. 3,96 dolardan önce 2,45 dolar sınırı güçlü kırılması gerekebilir. Yatırımcılara, ihracatçılara ve pazar liderlerine göre Tensor, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,45 doları kıracak ve yakında 3,77 ile 3,96 dolar arasında tutunabilir. Yazı tarihi itibariyle 9 Nisan 2024 itibarıyla Tensor 1,80 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 852,34 milyon civarında olup tüm kripto dünyasında 307 numaralı para birimidir.

Coin Arbitrage Bot

Tensor geçmiş fiyat verilerine dayanarak Tensor fiyatının 2024 yılı sonunda 1,81466 USD olabileceğini öngörüyoruz. Ayrıca tam bir yıl sonra bugün 2,44979 USD olabileceğini öngörüyoruz. Önümüzdeki 3 yıl içerisinde Tensor fiyatının ulaşabileceği en yüksek seviye 14.4108 USD, en düşük seviye ise 0.88126 USD olabilir. Hesaplamalarımıza göre Tensor fiyatının 2025 yılı sonunda 4,43902 USD civarında olacağını tahmin ederken, 2026 yılı sonunda kolaylıkla 2,30296 USD fiyat seviyelerine ulaşabileceğini öngörüyoruz.

Bilgi Kripto

Tüm kripto paralar arasında 306. sıraya yerleşen Tensor, büyük bir ilgiyle karşılanmasada gelecek vaadedebilir. Projenin ilk dolaşan arzı 125 Milyon olarak belirtilmiş. Toplam arz 1 milyar adettir. Tüm bu veriler ele alındığında bu dönemde dip fiyat seviyesinin 1.5 Dolar altı olacağını düşünüyoruz. Bunun yanı sıra Tensor 5 Dolar seviyesine kadar çıkabilecek potansiyele sahiptir. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar