SubDAO (GOV Coin) Nedir?

GOV Coin Nedir

SubDAO (GOV Coin) çoklu imza, oylama ve diğer merkezi olmayan özellikler aracılığıyla dijital varlıkların yönetilmesine yardımcı olan bir DAO protokol olarak tanımlanmaktadır.  Peki tam olarak SubDAO (GOV Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

SubDAO (GOV Coin) Nedir?

SubDAO, Polkadot’ta DAO ve DApp’i bağlamak için SubDAO Labs tarafından oluşturulmuş bir Zincirler Arası Platformdur. Risk sermayesi ve diğer alanlarda evrensel ve yaygın olarak uygulanabilir DAO araçları sağlamaya kendini adamıştır. Substrate ve Polkadot tarafından desteklenen Web3.0 dünyasında DAO’yu sürdürmek ve DApp’i DAO’ya bağlamak için altyapı olacaktır.

Herhangi bir merkezi olmayan kuruluşun DAO’ları hızlı bir şekilde oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanımaktadır. SubDAO, Messari’nin kurucusu Ryan Selkis, Hypersphere Ventures, OKX Ventures, Huobi Ventures, CMS Holdings, Divergence Ventures, FBG, Signum Capital, NGC Ventures, Kenetic Capital, Gate.io Labs gibi düzinelerce kurumdan multi-milyon dolarlık finansmanı tamamladı.

SubDAO’da oluşturulan Risk Sermayesi, yatırım kararlarını, kaynak yaratmayı, varlık yönetimini ve fon tasfiyesini zincir üzerinde gerçekleştirebilir. Kullanıcılar, entegre üçüncü taraf protokolleri aracılığıyla, Swap işlemleri ve NFT varlık satın alımları için DAO fonlarını doğrudan takas edebilir ve ayrıca borç verme gibi eylemler gerçekleştirebilir.

Yönetişimin kısaltması olan GOV Coin, SubDAO protokolünün yönetişim belirtecidir. Token sahipleri, yönetişim eylemi, referandumlar, ağ yükseltmeleri, konsey seçimleri, parametre ayarlamaları, entegrasyonlar, teşviklerdeki değişiklikler ve diğer tüm yönetim işlevleri dahil olmak üzere SubDAO protokolünün yönetimi ve idaresi ile ilgili tüm yönlerde oy kullanma hakkına sahip olacaktır.

GOV coin nasıl, nereden alınır?

GOV Coin alım-satım yapmaya karar verdiyseniz hemen buradan Gate.io borsasına kayıt olun. Kayıt işleminiz onaylandıktan sonra öncelikli işleminiz kimlik doğrulaması olmalıdır. İstenilen bilgileri kesinlikle doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Şimdi ise hesabınıza para aktarımı yaptıktan sonra alım-satım işlemine başlayabilirsiniz.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.