Ana SayfaRehberstUSDT Nedir?

stUSDT Nedir?

Kripto dünyasında her geçen gün yeni bir terim kapınızı çalacaktır. Bu yazımızda stUSDT nedir, ne anlama gelir sorularının cevabını verdik.

spot_img

Kripto para piyasası yerel itibari paralardan neredeyse her anlamda ayrışmaktadır. Örneğin dolar ile işlem yapmak istediğiniz zaman Dolara endeksli kripto para birimleri kullanmanız gerekmektedir. Durum böyle olunca en büyük ve en çok kullanılan Dolara endeksli kripto varlıklardan biri Tether‘dir. Tether her zaman 1 ABD dolarına eş değerdir. Birde stake yoluyla elde edilen stUSDT vardır.

Bu yazımızda stUSDT nedir, st ne anlama gelmektedir, nasıl kazanılır, alınır yada elde edilir sorularının cevabını vereceğiz.

stUSDT Nedir? Genel İnceleme

stUSDT, kullanıcıların USDT ve TUSD gibi USD stabilcoinlerini stake ederek elde ettiği bir makbuz tokenıdır. Stacked token, geleneksel finansı merkezi olmayan finansla birleştirme yeteneğine sahiptir. Ek olarak bu tokenlar, ABD devlet tahvilleri gibi gerçek dünya varlıklarından faydalanarak kripto portföylerini çeşitlendirmenin bir yolunu sunuyor.

stUSDT ile kullanıcılar bir blockchain tokeninin esnekliğine ve daha muhafazakar varlıklara erişime sahip oluyor. Staking yaparken de ödüller kazanabilirsiniz. Bazı platformlar Tron ve Ethereum stake işlemlerinde stUSDT kazanımları sağlamaktadır. 

stUSDT’nin bağımsız bir proje olduğunu unutmamak önemlidir. Tether sözcüsünün de belirttiği gibi Tether (USDT) ile bağlantısı yoktur. 

St Ne Anlama Geliyor?

USDT’nin başında yer alan st, Stacked token anlamına gelmektedir. stUSDT’nin resmi Tether ile hiçbir alakası olmadığı gibi çeşitli risklerde de yalnız olduğunuzu unutmamanız gerekir. Yatırım yapmadan önce stUSDT alternatiflerini araştırmak ve bu güvenlik endişelerinin farkında olmak sizin sorumluluğunuzdur.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar