Ana SayfaKripto Para HaberleriSpaceCatch, Yenilikçi Hareket Et Kazan Modeli ile Geliyor!

SpaceCatch, Yenilikçi Hareket Et Kazan Modeli ile Geliyor!

spot_img

Kripto para birimlerinde, oyuncuların hareket ederek ve fiziksel olarak aktif olarak para kazanmalarını sağlayan hamle kazan modeli, son bir yılda play to kazan modelinin yanı sıra popüler hale geldi. Bu model bilinçaltında insanları fiziksel olarak aktif olmaya zorladığı ve ödüllendirdiği için birçok taraftar kazanmıştır.

Bununla birlikte, bu modellerde iyileştirilmesi gereken önemli bir alan, ödüllerin, değeri yüksek ödüller tarafından hızla amortismana tabi tutulan enflasyonist bir simgeye dayalı olmasıdır. Bu tür oyunlar ve tokenları, ancak yeni oyuncuların akışı ve yatırımları bu güçlü satış baskısına karşı koyarsa karlı olabilir.

SpaceCatch Kazanmak İçin Taşı Modeli

SpaceCatch, yeni oyuncuların akışından ve sermayelerinden bağımsız olarak bir kazan-kazan konsepti geliştirdi. Yeni oyuncuların oyuna bir kuruş yatırmak zorunda kalmamasını sağlamak da önemliydi. Ancak, bir başlangıç ​​yatırımı olmasa bile, kazanmak için hareket etme konseptinden kar elde edebilirler.

SpaceCatch ekibi, imkansız gibi görünen bu görevi başardı. Oyunda oyuncular, daha sonra çeşitli seçenekler ve diğer güçlendiriciler oluşturmak için kullanabilecekleri çeşitli öğeleri elde etmek için hareket ve fiziksel aktiviteyi kullanabilir ve bunlar daha sonra oyunculara satılabilir.

İksirler ve Arttırıcılar Üretmek

Yukarıdaki paragrafta belirtildiği gibi, oyuncular fiziksel aktiviteleri için çeşitli öğeler kazanacak ve bunları (NFT olmayan) iksirler ve güçlendiriciler oluşturmak için kullanacaklar. Bonusları bir oyuncunun oyun ilerlemesine büyük ölçüde yardımcı olacağından, bu öğeler oyunu büyük ölçüde etkileyecektir. En yüksek işçilik seviyelerindeki en nadir iksirler NFT olarak üretilecek. Bu, oyuncuların bu NFT’leri gerçek parayla satıp satın alabileceği anlamına gelir.

Konsept, insanları daha sık hareket etmeye ve mümkün olduğunca fiziksel olarak aktif olmaya motive etmek için tasarlanmıştır. En yetenekli oyuncular için ödül, oyunun ilk aşamalarında, daha sonra piyasada diğer oyunculara satabilecekleri en nadir iksirleri yaratan ilk kişiler olmaları olacaktır.

Klasik oyunlarda, sağlığınızı ve enerjinizi yenilemek veya bonus öğeler satın almak için gerçek parayı kullanabilirsiniz. Bu durumların her birinde oyun kazanç sağlar. Ancak SpaceCatch, bu avantajlardan tamamen vazgeçiyor ve kazan-kazan konsepti sayesinde oyuncular kazançlarını kendi aralarında dağıtacaklar.

SpaceCatch

Özet

Kazanmak için oyna ve kazanmak için taşı oyunları, son aylarda, oynamanın ödülü gibi görünen ancak yalnızca kamuflaj olan ve belirtecin sıfıra düşmesine neden olan süper enflasyonlu oyun içi belirteçler nedeniyle oldukça olumsuz bir itibar kazandı. gitgide. SpaceCatch, sürdürülebilirlik ve nihai bir oyun deneyiminin ana öncelikler olması ve ardından kârın gelmesi için bu kavramları tamamen yeniden inşa etmeyi amaçlamaktadır.

SpaceCatch Hakkında

SpaceCatch, RPG özelliklerine sahip, Oynaması Ücretsiz ve Kazanması İçin Oynat artırılmış gerçeklik tabanlı bir oyundur. Karakterinizi inşa edersiniz, fiziksel aktivitenizle onları eğitirsiniz, yükseltmeleri satın alıp toplarsınız ve Dünya’yı ve yaşadığınız şehri işgal eden uzaylı ordularıyla savaşırsınız.

Website: https://spacecatch.io/

 Twitter: https://twitter.com/spacecat ch_io

Instagram: https://www.instagram.com/spacecatch_io/

Discord: https://discord.com/invite/spacecatchers

Telegram: https://t.me/spacecatch_io

 

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsor makale olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır . Bilgi Kripto bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Bilgi Kripto, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar