Son 24 Saatte En Çok Kazandıran Coin

aıcode coin
Abone Ol 

Cmc verileri baz alındığında son 24 saat içinde en çok kazandıran projelerin başında AI Code (AICODE coin) geliyor. AICODE fiyatı Gateio borsasında şuan +264 yükseliş göstermiş  durumda.

AICODE  Coin alım-satım işlemleri için hemen buradan kayıt işleminizi gerçekleştiriniz.

AICODE coin yükselişe geçti!

AIDOGE, deflasyonist bir tokendir. AIDOGE ekosistem uygulamaları tarafından kullanılacaktır. Toplam arzı ise 210.000.000.000.000.000’dur. AIDOGE, Arbitrum topluluğundaki herkese aittir ve ayrıca AIDOGE hikayesinin gelecekteki bölümlerinin kilidini açmak için gerekli bir anahtardır.

AI CODE COİN

Fiyat: 13.70 $
%Değişim: +264.84 %
24 s en yüksek: 21.850$
24 s en düşük: 3.6060$
24 s hacim 135.71k

Kullanıcılar yatırım yapmadan önce  zarara uğramamak adına mutlaka bireysel araştırmasını yapmalıdır.

İlginizi çekebilir

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.