Ana SayfaCoin Yorum - AnalizSolana (SOL) Tekrardan Yükselebilir mi? Hedef 30 Dolar!

Solana (SOL) Tekrardan Yükselebilir mi? Hedef 30 Dolar!

Düşen SOL Fiyatı 16 Dolar seviyesinde yüksek talep baskısına tanık olabilir. İşte güncel Solana (SOL) Coin yorum, geleceği ve teknik analiz

spot_img

İki ay boyunca, Solana fiyatı aralıksız bir düşüşe tanık oldu. SOL, iki ay içerisinde 32,13 dolardaki zirveden şu anki 17.9 dolar seviyesine doğru düşüş yaşadı. İlginç bir şekilde, tüm bu düzeltme aşaması, birbirine yakınlaşan iki trend çizgisi içinde kesin bir şekilde yankı buldu ve alçalan bir kama formasyonunu meydana çıkardı. Tarihsel olarak, bu tür modeller genellikle üst dirençten bir kırılma sonrası büyük yükseliş hamlelerinin habercisi olmuştur. Ancak Solana yükselişe hazır mı yoksa daha fazla düşüş yolda mı? İşte güncel Solana (SOL) Coin yorum, geleceği ve fiyat tahminleri

Solana (SOL) Yorum ve Teknik Analiz

  • Düşen SOL Fiyatı 16 Dolar seviyesinde yüksek talep baskısına tanık olabilir.
  • Genel trend çizgisinden yukarı yönlü bir kırılma, yeni bir toparlanma rallisini başlatabilir.
  • Solana 24 saatlik işlem hacmi 411,5 Milyon Dolar olup, bu da %0,11’lik bir artışa işaret ediyor.

solana sol yorum geleceği teknik analiz neden düşüyor neden yükseliyor düşer mi yükselir mi

  • SOL fiyatının gün içi %3,5’lik bir sıçrama kaydederek kama formasyonunun üst sınırına doğru ilerlemesiyle bugün bir umut meşalesi yakıldıAncak bu bölgenin son zamanlarda zorlu bir engel olduğu kanıtlandı ve üç ayrı olayda yukarı yönlü fiyat hareketleri reddedildi.

Trend çizgisi, yatırımcıların önemli satış baskılarından etkilendiği bir sıcak nokta haline geldi. Şimdi, kripto dünyasında FTX iflas  duruşmalarıyla ilgili dedikodular vızıldarken Solana, bu trend çizgisi direnci tarafından reddedilerek kendisini bir kez daha ateş hattında bulabilir. Düşüş ivmesi ivme kazanırsa %11 daha düşerek 16,5 dolarlık fiyat bölgesini hedefleyebilir.

Ancak yükseliş eğilimi gösterenlerin yukarıda belirtilen direncin kırılmasını beklemesi gerekiyor. Bir çıkış rallisi Solana’yı 22,21 dolarlık potansiyel hedefe, ardından 25,43 dolar veya 32 dolara doğru itebilir.

Solana (SOL) Coin Düşer mi?

Büyük resme bakıldığında, fiyatın 16 dolara düşmesi, Solana coini son yedi aydır yörüngesini şekillendiren yükselen bir kanal modelinin önemli destek trend çizgisine getirecek. Bu destek ihlal edilmediği sürece Solana’nın güvenlik ağı görevi görüyor ve felaket niteliğindeki düşüşleri engelliyor.

Diğer kripto haberleri:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar