Ana SayfaKripto Para HaberleriSolana, Saga Phone'daki Güvenlik Açığını Yalanladı

Solana, Saga Phone’daki Güvenlik Açığını Yalanladı

Güvenlik firması CertiK'e göre Web3 cep telefonu Saga'yı hacklemek mümkün. Ancak cihazın arkasındaki ekip bunun mantıksız olduğunu düşünüyor.

spot_img

Solana’nın geliştirme ekibi Solana Labs, Web3 cep telefonu Saga Phone’daki mevcut güvenlik açıklarına ilişkin iddiaları reddetti. Çarşamba günü blockchain güvenlik şirketi CertiK, Solana cep telefonunun kodundaki güvenlik açıklarına dikkat çekti. Buna göre saldırganların cihazda ki hassas verileri ele geçirmesi mümkün görünüyor. Tam süreç bir videoda gösterildi .

Açıklama Çevirisi: Hiç Web3 cihazlarınızın güvenliğini merak ettiniz mi? En yeni araştırmamız Solana Phone’da önemli bir önyükleyici güvenlik açığını ortaya çıkarıyor; bu sadece bu cihaz için değil tüm sektör için bir sorun. Güvenlik standartlarını iyileştirme konusundaki kararlılığımız değişmez. Ayrıntıları en son videomuzda ortaya çıkarın; Web3 alanında gezinen herkes için vazgeçilmez bir saat.

Saga’nın Özelikleri 

Bunun özellikle Saga telefonun mu yoksa genel olarak Android cihazların bir zayıflığı mı olduğu belli değil. Ancak Solana Labs üyelerinin iddia ettiği gibi güvenlik açığı normal koşullar altında yeniden oluşturulamıyor. Solana’nın bir üyesinin açıkladığı gibi, gösterilen olaylar Saga kullanıcıları için gerçekçi bir güvenlik tehdidi değil.

Simpsonlar Kripto Para Kehanetleri (Şaşıracaksınız)

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar