Ana SayfaCoin Yorum - AnalizSolana Fiyat Tahmini: SOL 60 Dolara Düşebilir mi?

Solana Fiyat Tahmini: SOL 60 Dolara Düşebilir mi?

92,32 dolar değerindeki günümüzün klasik pivot noktasına (P1) göre Solana, 88,40 dolar , 83,42 dolar ve en güçlüsü 79,49 dolar destek seviyelerine sahip . Benzer şekilde Solana direnç seviyeleri 97,30 dolar , 101,22 dolar ve 106,20 dolarda yer alıyor .

spot_img

Solana 100 Dolar direnç seviyesinde büyük engellerle karşılaştı. Bitcoin ETF onaylarının ardından düşüş yaşamaya devam ediyor. Bu düşüş major altcoin olan Solana’yı ciddi etkiliyor. Bu yazımızda Solana (SOL) fiyat tahmini ve analizini sizlerle paylaşacağız. Peki Solana (SOL) 60 Dolara düşebilir mi?

Şimdi Solana’ya Yatırım Yapmak için Buradan Kaydolun, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Solana (SOL) Fiyat Tahmini

Solana fiyat trendleri, düşüş yönlü piyasa etkilerinin ardından son zamanlarda küçük bir gerileme yaşadı. Şu anda 91,93 $ seviyesinde sabitlenen SOL , %3’ü aşan mütevazı bir gün içi değer kaybı sergiliyor ve bu da yaygın bir satış momentumuna işaret ediyor. Piyasa analizleri, bu küçük düşüşün yaklaşan fiyat düşüşü beklentilerini artırabileceğini gösteriyor.

SOL’un piyasa değeri şu anda yaklaşık 39 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. 24 saatlik işlem hacminde %3’ün üzerinde, yani 2,4 milyar dolara ulaşan dikkate değer bir daralma, pazar alanında satıcıların artan ilgisinin altını çiziyor.

solana sol yorum geleceği analiz fiyat tahminleri

Geçtiğimiz hafta Solana fiyatı düşüş göstererek 100 ile 91 dolar arasında dalgalandı. Bu aşama, kademeli olarak yakınlaşan trend çizgileri içinde özetlenen yanal ticaret dinamikleri ile işaretlenir. Haftalık %0,78’lik marjinal düşüşe rağmen SOL değerinde aylık %18’lik bir artış kaydedildi.

Solana’nın fiyatı Aralık 2023’te güçlü bir artış yaşayarak 121 dolar sınırını aştı ve yıllık zirveye ulaştı. Bu yükselişe rağmen son zamanlarda 90 dolar seviyesine doğru kademeli bir düşüş gözlendi. Bu hafif düşüş, ayılar ve boğalar arasında devam eden piyasa hakimiyeti mücadelesini yansıtıyor.

Solana (SOL) için mevcut piyasa dinamikleri, yüksek volatilite ve belirsizlik senaryosu sunuyor. Artan düşüş baskısı ile birlikte SOL’un yakında 80 dolar seviyesine yaklaşabileceğine dair spekülasyonlar da artıyor. Bu eğilim devam ederse daha fazla düşüşe yol açabilir ve potansiyel olarak fiyatı kritik 60 dolar seviyesine çekebilir. Devam eden düşüş eğiliminin Solana’nın kısa vadeli değer gidişatını önemli ölçüde etkileyebileceğinden piyasa analistleri bu hareketleri yakından gözlemliyor.

  • 20 Ocak 2024 09:55 verilerine göre genel Solana fiyat tahmini yaklaşımı nötr 19 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyallerini ve 8 düşüş sinyalini işaret ediyor.
  • Teknik göstergelerimize göre Solana’nın 200 günlük SMA’sı önümüzdeki ay artacak ve 19 Şubat 2024’te 53,75 dolara ulaşacak. Solana’nın kısa vadeli 50 Günlük SMA’sının 19 Şubat 2024’te 97,20 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.
  • 92,32 dolar değerindeki günümüzün klasik pivot noktasına (P1) göre Solana, 88,40 dolar , 83,42 dolar ve en güçlüsü 79,49 dolar destek seviyelerine sahip . Benzer şekilde Solana direnç seviyeleri 97,30 dolar , 101,22 dolar ve 106,20 dolarda yer alıyor .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar