Ana SayfaKripto Para HaberleriSkillful AI (SKAI) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Skillful AI (SKAI) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

spot_img

Yetenekli yapay zeka, temel sohbet robotlarından gelişmiş sanal asistanlara ve kişiye özel yapay zeka çözümlerine geçişi temsil ediyor. Skillful AI (SKAI) coin nedir, nasıl alınır, ilk listeleme detayları nelerdir?

Listelemeden Önce Skillful AI (SKAI) Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Skillful AI (SKAI) Coin Nedir?

Skillful AI temel sohbet robotlarından gelişmiş sanal asistanlara ve kişiye özel yapay zeka çözümlerine geçişi temsil ediyor. Skillful AI, kişiselleştirilmiş bir AI ekosistemi sağlayarak bireyleri güçlendiren gelişmiş bir platformdur. Alana özgü bilgiler konusunda eğitilmiş özelleştirilmiş sanal asistanlar sunarak kullanıcıların hızlı teknolojik gelişmelerden haberdar olmalarını sağlar. Bağlam ve kullanıcıya özel anılara odaklanan Skillful AI, kapsamlı ve özel etkileşimler sağlar.

Skillful AI (SKAI) Coin Nasıl Alınır?

SKAI Coin ilk kez aşağıda yer alan borsada listelenecektir. Satın almak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. SKAI/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 

Skillful AI (SKAI) coin nedir, nasıl alınır, ilk listeleme detayları nelerdir?

Bu yazımızı okudunuz mu: Lista Token Nedir, Nereden Alınır?

Skillful AI (SKAI) Coin Özellikleri

  • Yapay Zeka Kişisel Asistanları: Becerikli yapay zeka, kullanıcılara kişisel veya ticari uygulamalar için özel olarak tasarlanmış yapay zeka asistanlarını kullanma özerkliğini sunar. Kullanıcılar birden fazla asistanı aynı anda çalıştırabilir veya mevcut asistanları ihtiyaçlarına göre değiştirebilir.
  • Geliştirici Araçları: Yetenekli yapay zeka, ister kişisel kullanım için ister piyasaya sunmak için kendi Yapay Zeka Asistanlarını oluşturmak isteyen kişilere araçlar sağlar. Geliştiricilere yalnızca şirket içi araçlara değil, aynı zamanda bütünsel bir dizi API’ye ve entegrasyona da erişim sağlanır.
  • AI Pazaryeri: AI Pazaryeri, kullanıcıların AI aracılarını NFT‘lere dönüştürmesine olanak tanıyarak çalışır: Benzersiz, Tekil ve – elbette – Değerli. Her NFT, kendi yeteneklerine, bilgi tabanına ve kişiliğine sahip bir yapay zeka aracısını temsil eder. NFT tarafından temsil edilen AI aracısının mülkiyeti, şeffaflık ve güvenlik sağlayacak şekilde blok zincirine kaydedilir. Bir AI aracısı bir NFT’ye dönüştürüldükten sonra piyasada satılık veya kiralık olarak listelenebilir.
  • Ayrıca, bir telif hakkı sistemiyle, AI yaratıcıları, AI NFT’nin ne sıklıkta alınıp satıldığına veya kiralandığına bakılmaksızın sürekli olarak haklarını alırlar. Etki alanına özgü, eğitimli bir yapay zeka, daha yüksek piyasa fiyatını çekebilir ve bu da piyasayı yalnızca bir platform değil aynı zamanda bir yatırım fırsatı haline getirebilir.
  • İşletmeler Arası Çözümler: Günümüzün işletmeleri yalnızca otomasyon aramıyor; çözümler de arıyorlar. İş başvurularındaki düşüş ve niş rollerin ortaya çıkmasıyla birlikte Skillful AI’nın B2B çözümleri tam zamanında bir yanıt olarak karşımıza çıkıyor. Gelecekte Skillful AI, B2B hizmetlerine özel olarak uyarlanmış araçlar ve çözümler sunacak.
  • Markalı Yapay Zeka: En iyi etki sahibinizle samimi bir sohbeti seviyor musunuz? Kim yapmaz? Ne yazık ki, ünlülerin ve fenomenlerin izinsiz olarak yapay zeka kullanılarak taklit edildiği vakaların sayısı artıyor. Taklitçilerin gizlendiği, yapay kopyaların aldattığı bir çağda yaşıyoruz.
  • Bu sorunları Resmi Markalı Yapay Zekalarla çözmeyi hedefliyoruz. Platformumuz sayesinde, etkileyiciler ve yıldızlar doğrulama alabilir ve yönetebilecekleri AI içeriğini yayınlayabilir, böylece derin sahtekarlıklara ve çevrimiçi sahtekarlara karşı mücadele edebilirler. Hayranların dijital ikizlerle değil, gerçek anlaşmayla etkileşime girmesini sağlayacak!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar