Shiryo-Inu Nedir ? SHIRYO-INU Token Tüm Detayları !

shıryo ınu nedir

Shiryo-Inu, Ethereum ağında piyasaya sürülen en son topluluk odaklı simgedir. Peki tam olarak Shiryo-Inu Nedir , Nasıl Alınır ? 

Shiryo-Inu ( SHIRYO-INU Token ) Nedir ?

Shiryo Inu, Ethereum ağında piyasaya sürülen en son topluluk odaklı simge olarak bilinmektedir. Shiryo Ekibi, DeFi’deki en deneyimli kişilerden oluşmakta oluşmaktadır.  Shiryo-Inu’nun günümüzde popüler olan en büyük köpek paralarından bazılarıyla eş anlamlı hale gelmesini sağlamak için oyun kazanmak için karmaşık bir oyun da dahil olmak üzere bazı büyük planları olduğu yazılmaktadır.

Shiryo Inu’daki ekibi, ticaret paketlerinin basılmasına izin veren tamamen işlevsel bir DAPP’ye sahip olacak, her ticaret paketi rastgele bir kart kombinasyonu içerecektir. Piyasaya sürülecek ilk koleksiyon Shiryo koleksiyonu olacak. Her pakette basılacak 5 rastgele kart vardır. Geliştirme ilerledikçe ekip, oyun oynamayı ve kullanıcı zevkini daha da artırmak için daha fazla paket yayınlamayı planlamaktadır.

Her üyenin kendi becerilerini sonuna kadar kullandığından emin olmak için pazarlama, tasarım, geliştirme ve topluluk yönetimi departmanları belirlenmiştir. Pazarlama ekibi ise , Reddit gibi diğer sosyal medya platformlarında hedef kitleye ulaşmayı sağlamak için Twitter ve Telegram’daki tüm büyük isimlerle ve bağlantılarla sağlam ilişkilere sahiptir.

SHIRYO-INU Token Kurucuları !

Shiryo Inu Kurucuları ;

SHIRYO-INU Token

Önerilen Makaleler

SHIRYO-INU Kaç TL ?

Bugün 1 Shiryo-Inu Token Kaç TL ? 


 

SHIRYO-INU Token Toplam Arz !

SHIRYO-INU Token Toplam Arz : 1.000.000.000.000.000.000 SHİRYO-INU ‘ dur.

SHIRYO-INU Nasıl Alınır ? 

SHIRYO- INU Token almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. SHIRYO alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Uniswap Dex borsasıdır. Herhangi bir kayıt işlemi gerektirmez .

  • Uniswap
  • Bitmart
  • BKEX

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.