Rusya Ukrayna’yı İşgal Ettiğinden , Bitcoin’e Bölgesel Talep Artıyor !

Rusya Ukrayna'yı İşgal Ettiğinden Bitcoin'e Bölgesel Talep Artıyor !

Rusya, uluslararası bir tepkinin ortasında Ukrayna’ya askeri saldırısını başlatırken, Orta ve Doğu Avrupa’dan bir dizi fiat para birimi düşerken, kullanıcıların bitcoin’e olan ilgisi daha geniş bir bölgede bir miktar arttı. Rusya Ukrayna’yı İşgal Ettiğinden Bitcoin’e Bölgesel Talep Artıyor !

Rusya Ukrayna’yı İşgal Ettiğinden Bitcoin’e Bölgesel Talep Artıyor !

Rusya piyasasında, Moskova Borsası borsa endeksi Bloomberg verilerine  göre savaşın patlak vermesine tepki olarak yaklaşık %38 düşüşle 1.167 civarına geriledi.

Borsa ticareti geçici olarak askıya aldı, ancak yerel saatle 10.00’da yaklaşık iki saat sonra yeniden başladı .

Aynı zamanda, Rusya rublesi, XE.com verilerine göre, yatırımcıların kaçmaya devam etmesiyle son derece volatil ticarette, USD ve EUR karşısında sırasıyla 0,011 RUB / 1 USD ve 0,010 RUB / 1 EUR ile tüm zamanların en düşük seviyesine geriledi. Moskova’ya daha sert Batı yaptırımları beklentisiyle piyasa.

Kremlin yanlısı Beyaz Rusya’da, ülkenin para birimi de rekor düşük seviyesine ulaştı ve ülkenin merkez bankası Belarus Cumhuriyeti Ulusal Bankası’nın yerel kaynaklara göre rublenin USD karşısındaki düşüşüyle ​​ilgili verileri yayınlamayı durdurma çabasını tetikledi. gazeteci Hanna Liubakova.

Önerilen Makelerler

Saldırıya uğrayan ülkede, Ukrayna ekonomisini kurtarmak için tasarlanmış bir dizi geçici önlem arasında, merkez bankası banka hesaplarından nakit çekimlerini günlük 100.000 UAH (3.390 USD) ile sınırlamaya karar verdi.

The Wall Street Journal tarafından bildirildiği üzere Ukrayna Ulusal Bankası da Perşembe günü için resmi döviz kurunu sabitledi . Ülke kendisini sıkıyönetim altında bulduğu için, Ukrayna’nın PFTS borsası faaliyetlerini durdurdu.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.