Ana SayfaKripto Para HaberleriProfesör Edward Kim, Terra Luna Classic'in Yapay Zeka Zinciri “Block Entropy”yi Açıkladı

Profesör Edward Kim, Terra Luna Classic’in Yapay Zeka Zinciri “Block Entropy”yi Açıkladı

Kullanıcılar, LUNC tokenlerini yakarak ve TestNet musluğuna işlem karmasını girdikten sonra "entropy" mesajı ile Block Entropy testnet tokenlerini elde edebilirler.

spot_img

Terra Luna Classic’in çekirdek geliştiricisi ve profesör Edward Kim, Zincirler Arası Hesaplar (ICA) zincire dahil edildiğinde Terra Luna Classic blok zincirine bağlanacak olan “Block Entropy” adlı yapay zeka uygulama zinciri hakkındaki araştırmasını açıkladı. Edward Kim ayrıca, yapay zeka (AI) ve makine öğreniminin (ML) kullanım durumunu göstermek amacıyla Block Entropy’nin AI Playground’u adlı bir uygulama başlattı.

Bu uygulama, Terra Cosmos blok zincirinde yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojilerinin nasıl kullanıldığını göstermektedir. Bu gelişme, Terra Luna Classic blok zinciri ekosistemine yeni bir boyut ve yapay zeka odaklı bir uygulama getirmektedir.

Terra Luna Classic Geliştirici Edward Kim’in Blok Entropisi

Edward Kim, Twitter’da paylaştığı bilgilere göre, Blockchain ve “Block Entropy” AI uygulama blok zincirinde yapay zeka ve makine öğrenimi destekli doğrulama ve mutabakat konularında bir Medium gönderisi ve araştırma makalesini açıklamak üzere harekete geçti.

Ayrıca, Terra Classic blok zinciri üzerinden ML düğümlerinde üretken AI işlevlerini keşfetmek ve test etmek için Block Entropy’nin AI Playground’unun piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Edward Kim, Medium gönderisinde ekibinin yapay zeka ve makine öğrenimi uygulamaları için Terra Luna Classic gibi bir Cosmos blok zincirini ölçeklendirmek üzerinde çalıştığını ifade etti. Bu çalışmada, hesaplama ve veri depolama işlemlerinin zincir dışına taşınması için Layer-2 çözümleri olan Optimistic ve ZK toplamalarının Ethereum’un ölçeklendirilmesinde kullanıldığına benzer bir yaklaşım benimsendiğini belirtti.

“Etkileşimi yöneten özel bir Cosmos ML modülü (veya akıllı sözleşme), işlemleri toplayan ve planlayan bir sıralayıcı düğüm ve hem zincir dışı ML görevlerini yürüten hem de diğer düğümleri sanallık için izleyen bir dizi ML düğümü geliştiriyoruz. ”

Şu anda Terra Luna Classic’e sunulan en büyük avantaj, Block Entropy TestNet musluğu aracılığıyla LUNC yanmasıdır. Kullanıcılar, LUNC tokenlerini yakarak ve TestNet musluğuna işlem karmasını girdikten sonra “entropy” mesajı ile Block Entropy testnet tokenlerini elde edebilirler. Daha fazla LUNC haberi okuyun

Zincirler Arası Hesapları Terra Luna Classic’e dahil etmek için çalışan Ortak L1 Görev Gücü ile birlikte, Edward Kim’in daha önce belirttiği gibi, bu test ağı kapatılacak ve odak LUNC yanmadan desteklenen bir programa kaydırılacaktır. Bu sayede, kullanıcılar Block Entropy ve diğer yapay zeka uygulamalarını Terra Luna Classic blok zinciri üzerinde gerçek dünya senaryolarında test edebilecekler.

Diğer kripto para haberleri;

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar