Poken Nedir , Nasıl Alınır ? PKN Coin Kaç TL ?

Poken, NFT’lere dayalı ilk sansürsüz içerik platformudur. Poken Company’nin amacı ise ,  Blockchain teknolojisi ve NFT’ler sayesinde dijital içerik dünyasını hem yaratıcılar hem de tüketiciler için daha fazla etik, şeffaflık ve adalete dönüştürmektir. Peki tam olarak Poken Token Nedir , Nasıl Alınır ? PKN Coin Nedir , Nasıl Alınır  ? 

Poken ( PKN Coin ) Nedir ? Poken Token Nedir ?

Poken, NFT’lere dayalı ilk sansürsüz içerik platformu olup , Mayıs 2021 tarihinde kurulmuştur.  Poken Company’nin amacı ,  Blockchain teknolojisi ve NFT‘ler sayesinde dijital içerik dünyasını hem yaratıcılar hem de tüketiciler için daha fazla etik, şeffaflık ve adalete dönüştürmektir. Platformun Misyonunu sıralamak gerekirse  şu şekildedir ;

 • İçerik oluşturucuları ekonomik denklemin merkezine geri koyarak onlara daha şeffaf ve etik bir model sağlayın.
 • Blok zinciri sayesinde gençlerin buna maruz kalmasını önlemek için yetişkinlere yönelik içeriğe erişimi daha güvenli ve güvenli hale getirin.
 • En son teknolojiler ve yeniliklerle sektörde devrim yaratın (kaynak toplamamızın %30’undan fazlası Ar-Ge ve teknolojiye ayrılacaktır).
 • Ortakları ve elçiler tarafından desteklenen insani, kapsayıcı ve eğitimsel değerleri yaymak.
 • Blockchain teknolojisi ile güvenli ve özgün içeriğe odaklanın.
 • Sistemik sorunları çözmek için yapay zeka ve makine öğrenimi araçlarından yararlanın.

POKEN COİN Nedir

Poken  Toplam Arz !

Poken  Toplam Arz : 5.000.000.000 PKN’ dir.

Poken Token Nasıl Alınır ?

POKEN almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. PKN Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. PKN coin Nedir ?

 • Diğer alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.