Ana SayfaCoin Yorum - AnalizPerpetual Protocol (PERP) Coin Yorum ve Geleceği 2023-2030

Perpetual Protocol (PERP) Coin Yorum ve Geleceği 2023-2030

PERP Coin bu borsasının yerel kripto para birimi ve tokenidir. Yazının devamında Perpetual Protocol (PERP) Coin yorum, geleceği ve fiyat tahminleri

spot_img

Perpetual Protokol, Ethereum ve xDai’deki vadeli işlemler için merkezi olmayan bir borsadır (DEX). PERP Coin bu borsasının yerel kripto para birimi ve tokenidir. Yazının devamında Perpetual Protocol (PERP) Coin yorum, geleceği ve fiyat tahminleri hakkında fikirlerimizi sunuyoruz.

PERP Coin Nedir?

PERP, kalıcı sözleşmeler için merkezi olmayan bir borsa olan Perpetual Protokol’e güç veren bir Ethereum tokenidir. Kullanıcılar kalıcı sözleşmeleri kullanarak çeşitli varlıklar için kaldıraçlı uzun veya kısa ticaret pozisyonları açabilirler.

perp coin nereden alınır, nasıl alınır, satın al, binance perp, perpusdt, how to buy perp coin, perptusd

PERP Coin Nereden Alınır?

Perpetual Protocol (PERP) coin nasıl, nereden alınır sorusunun cevabını arıyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  • PERP Coin alım-satım işlemlerinizi buradan (BONUS) başlatın. 
  • Binance tüm borsalar arasında en düşük komisyon oranlarına sahiptir.
  • PERP satın almak için Binance hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir.
  • Doğrulamaları tamamladıktan sonra para transferi yaparak PERP işlem çiftlerinde alım yapabilirsiniz.

PERP Coin Yorum

Perp Coin yorum ve analizi kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Perp için olumlu yorum yapmak şu anda mümkün değil. Bitcoin tarafından güvensiz fiyat dengesi yatırımcıları korkutuyor. Bu nedenden dolayı Perp coin dahil tüm yatırımcılar altcoinlere çekinerek yaklaşıyor.

Bu kapsamda altcoinlerde düşüş devam ediyor. Ayı piyasasının sona ermesiyle Bitcoin kendi boğasını yaşamalı ve para altcoinlere akmalıdır. Bu noktada şu an Bitcoin yarılanması ve ETF onayları yüksek önem taşıyor.

PERP Coin Geleceği

PERP Coin geleceği için Bitcoin’in boğa yaşaması gerekiyor. Önümüzdeki yıllarda Bitcoin ETF sonuçları ve yarılanması kripto para piyasasında boğayı başlatabilir. Fakat bu kesinlikle garanti değildir.

Perp geleceği için projenin sosyal aktifliği çok önemli. Ayı piyasasında çoğu projeler yok olabilir. Dikkatli seçim yapmak önemlidir.

PERP Coin Neden Düşüyor?

2020 yılında piyasaya çıkan PERP Coin 2021 boğasıyla birlikte 2 dolar seviyelerinden 24 Dolar seviyelerine kadar çıktı. 2022 yılından gelen ayı piyasasıyla birlikte düşüş tüm kripto para piyasasını vurdu. Altcoinler magmaya doğru iniş yaparken Perp’te boğadan önceki fiyatına düştü. Yazı tarihiyle 0.78 Dolar’dan işlem gören PERP az talep ve ayı piyasası nedeniyle düşmeye devam ediyor.

PERP Coin Fiyat Tahminleri

Perp coin fiyat tahmini ve tahminleri çeşitli analiz araçlarından elde edilmektedir. Burada yer alan tahminler yatırım tavsiyesi değildir.

PERP Coin Fiyat Tahmini 2023

Tahmin veri analizine göre PERP fiyatının 1,21 dolar seviyesini geçmesi bekleniyor. Yıl sonuna kadar PERP minimum 0,68$ ücrete ulaşması bekleniyor. Ayrıca PERP fiyatı maksimum 1,68$ seviyesine çıkma kapasitesine sahip.

PERP Coin Fiyat Tahmini 2024

Tahmin veri analizine göre PERP fiyatının 1,72 dolar seviyesini geçmesi bekleniyor . Yıl sonuna kadar PERP’in minimum 1,66$ ücrete ulaşması bekleniyor. Ayrıca PERP fiyatı maksimum 1,96$ seviyesine çıkma kapasitesine sahip gibi gözüküyor.

PERP Fiyat Tahmini 2025

Tahmin veri analizine göre PERP fiyatının 2,43 dolar seviyesini geçmesi bekleniyor. Yıl sonuna kadar Sürekli Protokolün minimum 2,31$ ücrete ulaşması bekleniyor. Ayrıca PERP fiyatı maksimum 2,51$ seviyesini alabilecek kapasitede.

PERP Fiyat Tahmini 2026

Tahmin veri analizine göre PERP fiyatının 3,03 dolar seviyesini geçmesi bekleniyor . Yıl sonuna kadar Sürekli Protokolün minimum 2,99$ ücrete ulaşması bekleniyor . Ayrıca PERP fiyatı maksimum 3,43$ seviyesine çıkma kapasitesine sahip.

PERP Fiyat Tahmini 2027

Tahmin veri analizine göre PERP fiyatının 2,80 dolar seviyesini geçmesi bekleniyor . Yıl sonuna kadar Sürekli Protokolün minimum 2,60$ ücrete ulaşması bekleniyor . Ayrıca PERP fiyatı maksimum 2,85$ seviyesini alabilecek kapasitede .

PERP Fiyat Tahmini 2028

Tahmin veri analizine göre PERP fiyatının 3,74 dolar seviyesini geçmesi bekleniyor . Yıl sonuna kadar Sürekli Protokolün minimum ücretinin 3,69 dolar olması bekleniyor. Ayrıca PERP fiyatı maksimum 3,78$ seviyesine çıkma kapasitesine sahip.

PERP Fiyat Tahmini 2029

Tahmin veri analizine göre PERP fiyatının 5,40 dolar seviyesini geçmesi bekleniyor . Yıl sonuna kadar Sürekli Protokolün minimum 5,27$ ücrete ulaşması bekleniyor . Ayrıca PERP fiyatı maksimum 5,50$ seviyesini alabilecek kapasitededir.

PERP Fiyat Tahmini 2030

Tahmin veri analizine göre PERP fiyatının 7,99 dolar seviyesini geçmesi bekleniyor. Yıl sonuna kadar Sürekli Protokolün minimum ücretinin 7,59 dolar olması bekleniyor. Ayrıca PERP fiyatı maksimum 8,09$ seviyesine çıkma kapasitesine sahip.

Sıkça sorulan sorular

PERP Token

PERP Token, Perpetual platformunun yerel kripto para birimidir.

PERP ne zaman çıktı?

PERP, 2020 yılında piyasaya sürüldü.

PERP Coin kurucusu (sahibi) kim?

PERP, Yenwen Feng ve Shao-Kang. tarafından kurulmuştur.

PERP Coin hangi ülkeye ait?

PERP, tüm dünyada kullanılabilen bir kripto para ticaret platformudur.

PERP toplam arzı nedir?

PERP toplam arzı 150,000,000 adettir.

PERP dolaşan arzı ne kadar?

Güncel dolaşan arz 66,002,157 adettir.

PERP Coin en yüksek kaçı gördü?

PERP en yüksek $24.84 seviyesini görmüştür.

PERP Coin en düşük kaçı gördü?

PERP Coin en düşük $0.3145 seviyesini görmüştür.

PERP ATH

PERP Coinin ATH (en yüksek değer) seviyesi $24.84 olarak kaydedilmiştir.

PERP ATL

PERP Coinin ATL (en düşük değer) seviyesi $0.3145 olarak kaydedilmiştir.

PERP bu ay yükselir mi?

PERP coinin yükselmesi için boğanın gelmesi gerekir.

Lütfen bu bilgileri güncel ve resmi kaynaklarla teyit etmeyi unutmayın, çünkü kripto para piyasaları hızlı ve değişken olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar