Orion Money Listelemesinde 20x Yaptı ! Orion Money Nedir ?

orıon money nedir

Orion Money Token , bugün Gate io borsasında listelendi . Ön satış fiyatı 0,05 Dolar olan Token  Gate io borsasında listelenmesi ile %2000 ‘i geçkin bir yükseliş yakaladı . Peki tam olarak Orion Money Nedir , Nasıl Alınır ? ORION Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Orion Money Nedir ?

Orion Money’nin vizyonu, kesintisiz ve sorunsuz sabit para tasarrufu, borç verme ve harcama sağlayan zincirler arası bir sabit para bankası olmaktır. Orion Money, stablecoin tasarruf piyasasında kullanılmayan önemli bir fırsattan yararlanıyor. Stabilcoin tasarruf çözümlerinin çoğu şu anda çekici olmayan ve öngörülemeyen getiriler sunuyor. Ek olarak, genellikle kendi blok zincirleri içinde silolanırlar. Birlikte çalışabilirlik, Orion Money’nin kalbinde yer alacak ve diğer stablecoin tasarruf protokollerinin henüz sunmadığı çözümler sunarak bu boşlukları kapatacak.  Orion Money platformunun kendine ait bir tokenı bulunmaktadır. Bu Token , ORION olarak geçmektedir.

orion money gate io

ORION Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Orıon Token , Orion Money platformunun ana para birimidir. ORION tokeni Ethereum‘da basılacak ve bir kısmı Orion Money dApp’lerinin bu ağlarda çalışmasını sağlamak için Terra, Polygon, BSC’ye (ve gerektiğinde diğer protokollere) köprülenecek. Toplam arzı 1.000.000.000 ORION Token’dir . Ön satış fiyatı 0,05 Dolar olarak gerçekleştirilmiştir. Ön satıştan toplam , $5,700,000 fon toplamışlardır.

Orion Money Paydaşları

Orion Token satın alabilmek için Gate.io borsasına kayıt işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir . Dünya’nın en büyük borsalarından biri olan Gate io borsasına kayıt olmak , çok basit bir hale getirilmiştir. Gate io giriş işlemleri için yapmanız gerekenler sırası ile ;

ORION Token Nedir , Nasıl Alınır ?

  • Gate io kayıt işlemine BURADAN ulaşın .
  • Açılan ekranda , sağ üstte yer alan Global işaretinden dilinizi seçin . yazısına tıklayın .
  • Daha sonra , açılan sayfada yer alan , Ülke , Kullanıcı Adı , E-posta ve Şifre kısımlarını legal ve doğru bir şekilde doldurun .
  • Mail adresinizi girdikten sonra , hesap doğrulaması için , mail kutunuza gelen Doğrulama Kodunu , istenilen sayfaya yapıştırın .
  • Üyelik işlemini tamamladıktan sonra , uygulamada yada siteden sizden istenilen KYC doğrulamasını tamamlayın .
  • Daha sonra , Gate.io borsasında Kripto Para alım satımı gerçekleştirebilir , bonus kazançlardan faydalanabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.