OG Fan Token Nedir ? OG Fiyat , Yorum , Geleceği Ve Teknik Analiz !

og fiyat , yorum
Abone Ol 

Daha önce espor kelimesini duymamış olabilirsiniz . Espor , organize edilen video , online  oyun yarışmalarına verilen isimdir . Espor’un köklü ve güçlü takımlarından OG kripto para dünyasına giriş yaptı . Peki tam olarak , OG Fan Token Nedir ? OG Fiyat , Yorum , Geleceği Ve Teknik Analiz !

OG Nedir ?

OG Esports, 2015 yılında Johan ‘n0tail’ Sundstein tarafından kurulan , dünyanın en popüler espor markaları arasında yer alan organizasyondur . Başlangıçta, sahnede mümkün olan en yüksek ve eşsiz başarılara ulaşan Dota 2 Kadrosu ile tanınan OG, şimdi birden fazla e-spor bölümünde mükemmelliğe giden aynı yolu izleyen parlak beyinlere ev sahipliği yapıyor.

OG Fan Token Nedir ?

OG Fan Token , OG Esport markasının kripto para birimi ve hayran tokenidir . Socios tarafından kullanıcılara sunulmuştur . Toplam arzı , 5.000.000 OG ‘dir . OG Fan Token alım – satım işlemleri için dünyanın en büyük borsası Binance ‘ı kullanabilirsiniz .

İlginizi Çekebilir !

OG Fan Token Fiyat ! OG Bugün Ne Kadar ?

Bilgi Kripto sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . OG Token Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz !

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
og-fan-token
OG Fan Token
$2.48
-3.98%
3,757,913.00 OG
$1,409,632.00
$9,332,876.00

OG Token Yorum Ve Geleceği !

“OG Taraftar Token’a şimdi yatırım yapmalı mıyım?”, “Bugün OG almalı mıyım?”, “OG Taraftar Token kısa vadede, uzun vadede iyi mi yoksa kötü bir yatırım mı olacak?” gibi sorular sorabilirsiniz. Fan Tokenler , diğer kripto paralara nazaran daha yüksek riskler ve değişimler sergileyebilir . Bu yüzden kripto para , fan token alım satımlarında ciddi bir araştırma yapma ve projeyi detaylı inceleme avantaj sağlayabilir . Burada yer alan yazılar , bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

Wallet Investor : OG 1 yıllık süreçte iyi bir yatırım olarak gözükmüyor .

2022’nin geri kalanı için OG Taraftar Token fiyat tahminlerine gelince, farklı görüşler var. TradingBeast, ciddi bir düşüş bekliyor ve TradingBeast yıl sonuna kadar tekrar bir yükseliş trendi olacağını düşünüyor . Örneğin, PricePrediction’dan diğer uzmanlar, OG Fan Token’ın gelecekteki fiyatı konusunda daha hevesli ve Aralık ayında bir yükseliş beklentisi içerisindeler . 

OG Token Teknik Analiz !

OG Fan Token  kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu  OG alım-satım derecesini görebilirsiniz.  OG/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.