Mina Coin Nereden Alınır ? MINA Coin Kaç TL ?

MINA Coin Nasıl Alınır

Mina protokolü kendini ilk sıkıştırılmış blok zinciri olarak tanıtmaktadır. MINA Coin boyutu 22 kb’ dir.  Bu sebepten dolayı dünyanın ek hafif blok zinciri olarak anılmaktadır. Peki tam olarak Mina Kaç TL ? MINA Coin Kaç TL ? Mina Coin Nereden Alınır ? MINA Coin Nasıl Alınır ?MINA Coin Nedir ? MINA Coin Toplam Arz !

MINA Coin Nedir ?

Mina protokolü kendini ilk sıkıştırılmış blok zinciri olarak tanıtmaktadır .Söz konusu projenin amacı ise  gerçek dünya ile kripto para dünyası arasında bir bağ köprü kurmaktır. MINA Coin‘ in boyutu sadece 22 kb’ dir. ( Bitcoin 3 00 GB ) Bu sebepten dolayı dünyanın ek hafif blok zinciri olarak bilinmektedir. Ağ üzerinde yapılan işlem ne kadar büyük ve yoğun olursa olsun bu teknoloji ile aynı boyutta kalarak hem enerji tasarrufu sağlanacak hem de stabil çalışan bir ortam oluşmasına neden olacaktır.

MINA Ethereum ve Bitcoin’den farklı olarak kullanıcıların zinciri hızlı bir şekilde senkronize edebilmesi adına daha öncede bahsettiğimiz gibi  22 KB ‘lık zincir kullanmaktadır. Mina protokolü merkeziyetçiliğinin yanı sıra güvenlik , esneklik ve gizlilik seviyelerini ölçeklenebilir bir şekilde tasarlamıştır.

Kullanıcıların bir işlem başlatmasıyla , işlem geçerli ancak onaysız bir şekilde işlemler havuzunda olan mempool’e gitmektedir. Daha sonra snakerlar ispat veya SNARKS yaparak kontrolü ele almaktadır. İşlem , işlemleri bir bloğa toplamak için blok üreticisini seçmesi ile devam etmektedir.

MINA Coin Toplam Arz !

MINA Coin Toplam Arz : 824.104.972 MINA ‘ dır.

MINA Coin Kaç TL ?

Mina Coin Nedir

Önerilen Makaleler 

Mina Coin Nereden Alınır ?  – MINA Coin Nasıl Alınır ?

MINA Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Mina Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ise çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz. Mina Kaç TL ? MINA Coin Kaç TL ?

  • MINA Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde Fan Token satışlarına katılabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.