Ana SayfaKripto Para HaberleriLUNC Topluluğu, L1TF'in 4. Çeyrek Planlarını Eleştiriyor

LUNC Topluluğu, L1TF’in 4. Çeyrek Planlarını Eleştiriyor

L1TF geliştiricisi Vinh Nguyen, 17 Eylül'deki bir gönderide L1 Task Force Q4 teklifini açıkladı.

spot_img

LUNC (Terra Luna Classic) çekirdek geliştiricisi Joint L1 Task Force (L1TF), zincir için 4. çeyrek geliştirme ve bakım planına ilişkin ayrıntıları yayınladı. Fakat topluluk, L1TF’yi 4. çeyreğe yönelik yaklaşımı ve teknik sorunlar nedeniyle nedeniyle (3. çeyrekteki Dapp’leri ve projeleri etkileyen yükseltmeler) eleştiriyor.

LUNC L1TF 4. Çeyrek Teklifleri

L1TF geliştiricisi Vinh Nguyen, 17 Eylül’deki bir gönderide L1 Task Force Q4 teklifini açıkladı. Şaşırtıcı bir şekilde ekip yalnızca bakım, teknik sorunların çözümü ve iyileştirme önerilerinin uygulanması üzerinde çalışmayı planlıyor. Ekipte artık yalnızca üç geliştirici Vinh, Gevik ve Inon Man var.

Herhangi bir yükseltmenin veya büyük gelişmenin olmaması, LUNC topluluğunun eleştirilerine neden oluyor. Topluluk üyeleri L1TF’nin ücretsiz çalışmasını takdir etse de 4. Çeyrek önerisine tamamen katılmıyorlar. Ayrıca topluluk, ekibin eksik olduğuna ve yeni geliştiricilere veya mevcut geliştiricilerin değiştirilmesine ihtiyaç duyduğuna inanıyor.

“Ortak L1 Görev Gücü, ağı 12 Eylül 2023’te başarılı bir şekilde çekirdek v2.2.1’e yükseltti. Ancak, daha önceki birçok yükseltmeden kaynaklanan ve bakım için özel zaman gerektirecek teknik borçların biriktiğini fark ettik. Eşitliği hızlı bir şekilde elde etmek için, hız için katman 2 uyumluluğunu değiştirdik, bu da birçok DApp ve Araç’ın bozulmasına neden oldu.”

Ayrıca okuyun: FTX, Talep Portalı Yeniden Açıldı, İşte Son Tarih!

4. Çeyrek için toplam bütçe 9000 $, yani 160 milyon LUNC’dur. Ekip bu çeyrek için gönüllü olmayı planladığından, toplam maliyet yalnızca üç aylık ihtiyari bilgi işlem maliyetlerini içermektedir.

LUNC fiyatı şu anda son 24 saatte yaklaşık %0,50 artışla 0,000058 $ seviyesinde işlem görüyor. Ticaret hacmi geçen hafta azaldı ve bu hafta da trendini sürdürecek gibi görünüyor.

Önemli kripto haber: Hifi Finance (Hifi) Coin Neden Düşüyor?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar