Ana SayfaKripto Para HaberleriFTX, Talep Portalı Yeniden Açıldı, İşte Son Tarih!

FTX, Talep Portalı Yeniden Açıldı, İşte Son Tarih!

FTX Ağustos'taki Siber Güvenlik Olayından Sonra Yeniden Talep Portalını Faaliyete Geçirdi!

spot_img

Yakın bir tarihe kadar en büyük kripto para borsaları içinde yer alan FTX Borsası bilindiği üzere iflas başvurusunda bulunarak kripto camiasında büyük bir yankı uyandırmıştı. Bir çok kullanıcıya mağduriyet yaşatan ve sık sık gündemde yer alan FTX borsası talep portalı yeniden açıldı.

FTX Talep Portalı Yeniden Açıldı

Başarısız FTX Borsası, mağduriyet yaşan kullanıcıları için önemli bir adım atarak 29 Eylüle kadar taleplerini yeniden sunabilmeleri için talep platformunu aktif etti.

FTX, yakın zamanda yaptığı açıklamada, müşteri hesaplarının dondurulmasının bir tedbir olduğunu açıklamasının yanı sıra, kullanıcı hesaplarının güvenliğini sağlamak adına talep platformunda ek güvenlik önlemlerinin uygulandığını vurguladı.

FTX’e göre, feshedilen kripto borsasının hesap sahipleri artık hesaplarına erişebilir ve Kasım 2022’deki iflas başvurusundan önce borsada tuttukları dijital varlıklar için talep sürecine devam edebilir.

Bu kripto para haberini okudunuz mu?

FTX müşterilerinin Kroll’a bir talep kanıtı sunmak için 29 Eylül’e kadar zamanları bulunmakta. Alacaklıların geri kazanabilecekleri değerin boyutu belirsizliğini korurken, FTX’in iflas davasına bakan yargıç yakın zamanda mirasın dijital varlıklarını tasfiye etme planını onayladı.

Kripto dünyasında ayı sezonunun başlamasına neden olan FTX, geçtiğimiz günlerde borsada yer alan varlıkları satmak için onay istemişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar