Ana SayfaAltcoin HaberleriLUNC Coin Fiyat Tahmini: Yükseliş Yakın mı?

LUNC Coin Fiyat Tahmini: Yükseliş Yakın mı?

Boğalar geri döner ve 0,00017 dolarlık direnç seviyesini geçmeyi başarırsa LUNC, fiyatında önemli bir yükseliş ivmesine tanık olabilir. Bu, para birimini 0,001 dolarlık ana direnç işaretine doğru itebilir.

spot_img

En popüler ağ coininden, memecoin kıvamına gelen Lunc için hala ümitler bitmiş durumda değil. Lunc yazı tarihi itibariyle son 1hafta içerisinde %8 artış, son 1 ay içerisinde %15 artış, son 1 yıl içerisindeyse %28 oranında artış yaşamıştır. Bu yazımızda Lunc coin fiyat tahmini, yorum ve geleceğine dair analizleri sizlerle paylaşacağız. 

Şimdi Lunc Satın Alın, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

LUNC Coin Fiyat Tahmini: Yükseliş Yakın mı?

  • Son yükseltmeler Terra Classic’in dApp’lere ve Kurumsal DAO’ya olan ilgisini artırıyor.
  • 0,00017 dolar işaretinin aşılması güçlü bir yükseliş ivmesinin sinyali olabilir.
  • Teknik göstergeler dengeli bir piyasa hissiyatının yükselişe hazır olduğunu gösteriyor.

lunc fiyat tahmini yorum geleceği analiz

Lunc, Mart ayının başından bu yana önemli bir değer artışına tanık oldu ve geçtiğimiz aya göre %20’lik bir artış kaydetti. Geçen hafta fiyatı 0,00013 ile 0,00017 dolar arasında dalgalanırken, küçük aksaklıklara rağmen %19 artışla yükseliş eğilimine işaret ediyor.

Boğalar geri döner ve 0,00017 dolarlık direnç seviyesini geçmeyi başarırsa LUNC, fiyatında önemli bir yükseliş ivmesine tanık olabilir. Bu, para birimini 0,001 dolarlık ana direnç işaretine doğru itebilir.

Ancak yükseliş eğilimi baskı oluşturmaya devam ederse LUNC’un değeri 0,00015 dolar civarındaki destek seviyesine düşebilir. Kalıcı düşüş eğilimleri, fiyatı daha da düşürebilir ve muhtemelen 0,00013 $ civarında bir destek seviyesine ulaşabilir.

Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) ve Chaikin Para Akışı (CMF) göstergelerinin her ikisi de son zamanlarda yaşanan geri çekilmeye rağmen devam eden olumlu bir trende işaret ediyor. MACD ve sinyal çizgileri taban çizgisinin üzerinde kalarak yükseliş eğiliminin gücünü gösterirken CMF, yükseliş piyasası duyarlılığını yansıtan 0,04’lük pozitif bir okuma gösteriyor.

  • 28 Mart 2024 saat 12:04’teki verilere göre genel Terra Classic fiyat tahmini hissi nötrdür; 15 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyallerini, 14 teknik analiz göstergesi ise düşüş sinyallerini işaret ediyor.
  • Bugünün 0,000156 $ değerindeki klasik pivot noktasına (P1) göre Terra Classic, 0,000150 $, 0,000146 $ ve en güçlüsü 0,000140 $ destek seviyelerine sahiptir. Benzer şekilde Terra Classic direnç seviyeleri 0,000160 $, 0,000166 $ ve 0,000170 $ seviyesindedir.
  • Chainlink (Link) Coin Fiyat Yorumları ve Tahminleri

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar