Lucrosus 48 Saatten Kısa Bir Süre İçinde 200.000$ Değerinde LUCA Sattı

luca token
Abone Ol 

İlk oyunlaştırılmış merkezi olmayan risk sermayesi platformu, 48 saatten kısa bir sürede 200 bin dolar değerinde LUCA sattı , 100 aşamadan 8’ini tamamladı . Tüm bunlar olurken, kripto topluluğu bu platformun değerini ve Lucrosus’un sunduğu başarı potansiyelini anlamaya başlıyor.

Platform şu anda, her aşama için token fiyatında %1’lik bir artışla birlikte, toplam $LUCA arzının %55’ini satışa sundukları bir Halka Açık Satış düzenliyor. Ve şu anda, Lucrosus 100’den dokuzuncu aşamaya ulaştı.

Lucrosus Capital – Ana Amaç Ve Hedefler

Lucrosus Capital , hedefi dünyanın en büyük merkezi olmayan Girişim Sermayesi olmak olan uzun vadeli bir projedir. Platformun ana amacı, blok zinciri teknolojisinin tüm faydalarını Girişim Sermayesi bağlamında birleştirerek yatırım kavramını değiştirmek ve yeniden düşünmektir.

Blockchain teknolojisinin faydalarını risk sermayesine tanıtmak, insanların yatırım yapma konusundaki düşüncelerini değiştiriyor. Amaçları, dünyanın en başarılı blok zinciri işletmelerine genişlemelerinde yardımcı olarak toplumu dönüştürmektir. Bu girişim, Lucrosus Capital’in Blockchain teknolojisi ve kripto para birimi işletmelerinin bir sonraki küresel finansal devrimi teşvik edeceğine olan inancından geliyor.

[wpdevart_youtube caption=”” align=”left”]u9IBsS5D3u0[/wpdevart_youtube]

Neden Bir $LUCA Sahibi Olmalısınız?  

$LUCA, Lucrosus Capital’in operasyonlarının çekirdeğini oluşturan bir yardımcı program simgesidir. Hem geleneksel yatırımcıların hem de blok zinciri geliştiricilerinin karşılaştığı sorunları ele alır. Belirteç, kullanıcının Lucrosus’un sektörü değiştirme hedefine katılmasına izin veren çeşitli özelliklere sahiptir.

Halka açık satışa katılarak otomatik olarak bir $LUCA Token sahibi olacaksınız. Ve token satın alındıkça, $LUCA yatırımcının gelirini kademeli olarak artıracak ve üyelere farklı yardımcı programları aracılığıyla çeşitli avantajlar sağlayacaktır.

Kullanıcılarına sağlanan token özelliklerinden bazıları, geri satın alma programına katılmayı, yönetişim sistemini, staking’i, en son araştırmalara erişimi ve proje temsilcileriyle bire bir oturumları içerir. Belirteç, sahibinin projeye katılmasına ve diğer şeylerin yanı sıra gelecekteki yatırımlara oy vermesine izin verir.  Kullanıcılarına sağlanan token özelliklerinden bazıları, geri satın alma programına katılmayı, yönetişim sistemini, staking’i, en son araştırmalara erişimi ve proje temsilcileriyle bire bir oturumları içerir. Belirteç, sahibinin projeye katılmasına ve diğer şeylerin yanı sıra gelecekteki yatırımlara oy vermesine izin verir.

Ayrıca, token, sahiplerine, bireylerin paylaşılan tahsis sistemine katılmalarına ve seviyelerine göre Lucrosus Capital-Invested projelerinin tokenlarını satın almalarına olanak tanıyan paylaşılan tahsis programına erişim sağlar. Sahip olunan Luca tokenlarının miktarı ne kadar büyük olursa, tahsis o kadar büyük olur:

  • Gemmo ( Mücevher ) – 5 Milyon + $LUCA; %25 tahsis;
  • Emerald ( Zümrüt ) – 1M+ $LUCA; %22,5 tahsis;
  • Aurum ( Altın ) – 300k+ $LUCA %20 tahsis;
  • Arganti – 100k+ $LUCA; %17,5 tahsis;
  • Cuprum – 25k+ $LUCA; %15 tahsis .

Katmanların tahsisleri, ilgili grupların tüm üyeleri arasında eşit olarak dağıtılacaktır. Ek olarak, son iki tahsis, Arganti ve Cuprum, her seviyeden belirli sayıda yarışmacının belirli bir miktara hak kazanmasıyla oyunlaştırılacak.

luca coin

Son düşünceler 

Lucrosus Capital, projelerin ve yatırımcıların başarılı olması için ideal ortamdır. Bireysel yatırımcılar, blockchain’in faydalarını risk sermayesi ile birleştirerek yatırım paradigmasını yeniden tanımlayan Lucrosus’un kurumsal yatırım fırsatlarından yararlanır.

Bu, ortak girişim fonu teklifleri için daha geniş ve daha karlı bir hedef kitle ve genel sektör üzerinde son derece olumlu bir etki sağlayacaktır. Lucrosus öncelikle pazarlama, dünya çapındaki bağlantılar, yatırımlar, uzmanlık ve grafik tasarım konularında proje desteği sağlar. 

Projeye katılarak ve halka açık satışı kaçırmayabilirsiniz. Website üzerinden Lucrosus Capital ve çalışmaları hakkında bilgi alabilir, projeyi sosyal medyadan takip ederek son gelişmeleri takip edebilirsiniz. Youtube, Twitter, Medium, Telegram, LinkedIn.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsor makale olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır . Bilgi Kripto bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Bilgi Kripto, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !