Ana SayfaCoin Yorum - AnalizLayerzero (ZRO) Coin Yorum ve Geleceği

Layerzero (ZRO) Coin Yorum ve Geleceği

spot_img

Uzun süredir piyasada etkili rol oynayan Layerzero, sonunda borsalarda listelenmeye başladı. Başta Binance borsasında listelenecek olan proje neredeyse tüm major borsalarda lsitelenerek büyük bir ivme yakalayacak. Bu yazımızda Layerzero (ZRO) coin yorum ve geleceği hakkında bazı analizler ve tahminlerde bulunacağız. 

Öne Çıkanlar

  • Layerzero ilk listelemede 250 Milyon Adet dolaşan arza sahip olacak.
  • Toplam arz 1 Milyar adettir. 
  • 85 Milyon adet token airdrop olarak dağıtılacak. 

Şimdi Layerzero Ticaretine Katılmak için Tıklayın!

Layerzero (ZRO) Coin Yorum

Layerzero Blockchain ilkesini korurken, tüm blockchain katmanlarını birbirine bağlayan temel bir katman olarak karşımıza çıkıyor. İster istemez birçok blockchain kullanıcısı ağlar arasında swap yada bridge yaparken layerzero katmanını kullanmış olabilir.

Zro coin listelenmeden önce pre marketlerde 3 ile 5 dolar arasında dalgalanıyordu. Proje tüm borsalarda listelenerek büyük bir ivme yakalayabilir. İlk dolaşan arzın 250 milyon adet olması projenin altcoin boğasında öncü atak yapmasını sağlayabilir.

İlk listelemede fiyat beklentinizi yüksek tutmayın. Özellikle 10 dolar üstü başlangıç aşamasında zor olabilir. Fakat listelemeden sonra fiyat kolaylıkla 10 dolar seviyesini aşabilir. Bunun için çok ciddi anlamda Bitcoin boğası gelmesi gerekir.

  • Bilgi Kripto ekibi olarak Layerzero için dip fiyatı 2.80 Dolar Maksimum fiyatı 10.33 Dolar olarak belirliyoruz. 
  • İlk listelemede fiyat 7 üstü açarsa kademeli düşüş bizleri bekleyebilir. 
  • İlk listelemede fiyat 4 yada 3 dolar altı açarsa kademeli yükseliş bizleri bekleyebilir. 
  • Burada yer alan tahminler Bilgi Kripto ekibinin görüşleridir. Yatırım tavsiyesi değildir. 

Layerzero (ZRO) Coin Geleceği

Layerzero listelemeden sonra Bitcoin’e bağlı olarak kademeli dalgalanabilir. Bitcoin belirsizliği bu şekilde devam ederse fiyatın 2.5 ile 6 dolar arasında dalgalanması pek mümkün gözüküyor. Fakat belirsizlik ortadan kalkar ve Bitcoin yukarı yönlü harekete geçerse, yeni bir altcoin sezonu için yeşil ışık yanabilir.

Altcoin sezonunda adil ve topluluğa kendini veren projeler ön safhada yer alabilir. Örneğin, Aptos, Sui, Layerzero gibi projeler adından söz ettirecektir.

Layerzero ciddi yatırımlar ve arka plandaki ekibiyle güçlü bir ekosistem çözümü sunuyor. Gelecekte ZRO token yada ZRO Coin adından çok fazla söz ettirecektir. Alım satım yapmadan önce Bitcoin hareketlerine çok dikkat etmeniz gerekecektir. BTC yön tayin ettikten sonra kendinize uygun alanlardan giriş yapabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar