Lamden Nedir ? TAU Token Nasıl Alınır ?

tau token
Abone Ol 

Lamden, yeni nesil dApp’leri kullanmayı ve oluşturmayı herkes için kolaylaştıran, performanslı Python Tabanlı blok zinciri platformudur. Peki tam olarak Lamden Nedir , Nasıl Alınır  ? TAU Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Lamden Nedir ?

Lamden, yeni nesil dApp’leri kullanmayı ve oluşturmayı herkes için kolaylaştıran, performanslı Python Tabanlı blok zinciri platformudur. Akıllı sözleşme geliştiricileri için dağıtılmış yönetişim ve ödüller ile Lamden, blok zincirine erişimi demokratikleştirir.

Lamden, Lamden Sàrl tarafından yönetilen ve Lamden Topluluğu tarafından desteklenen açık kaynaklı bir işbirliğidir. Lamden ile her şey açık kaynaklıdır. Başkalarının akıllı sözleşmelerine dahil ettiği işlevleri yeniden kullanabilirsiniz. Bu, Lamden ile akıllı sözleşmeleri daha hızlı oluşturabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Lamden Nedir , Nasıl Alınır  ? TAU Token Nedir , Nasıl Alınır ?

TAU Token Nedir ?

TAU Token , Lamden Blockchain’e güç veren para birimidir. Lamden Apps, Para Birimi İşlemleri ve daha fazlasıyla etkileşimleri içerebilen işlemler için ödeme yapılmasına olanak sağlamaktadır. Lamden Blockchain üzerindeki TAU, internet üzerinden değer aktarmanın süper hızlı ve uygun fiyatlı bir yoludur. Bir saniyenin altındaki işlem süreleri ve 0,6 TAU’dan daha düşük işlemler için mevcut ücretler, Lamden‘in birçok kişi için tercih edilen değer aktarım ağı olmasını sağlar.

Lamden Toplam Arz !

Lamden Toplam Arz : 288.090.567 TAU ‘ dır.

TAU Nereden Alınır ?

Lamden almaya karar verdiğiniz zaman birçok borsada yer aldığını görebilirsiniz :

  • PancakeSwap (V2)
  • BigONE
  • Bibox
  • Txbit

TAU Token Nasıl Alınır ?

TAU almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

  • Diğer alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.