Kucoin , Kırmızı Zarf Nedir ? Kırmızı Zarf Nasıl Alınır ?

kırmızı zarf nedir
Abone Ol 

Hediyenin boyutu değişti ! Kucoin borsası sizi kırmızı zarflarla tanıştırıyor . Sevdiklerinize , takipçilerinize yada çekiliş ile gönderebileceğiniz Kucoin Kırmızı Zarf Nedir ? Kırmızı Zarf Nasıl Alınır ? Kırmızı Zarf Nasıl Gönderilir ?

Kırmızı Zarf Nedir?

Kırmızı zarf KuCoin platformunda sunulan ve yer alan bir hizmettir. Kırmızı bir zarf ile herhangi bir kripto para birimini arkadaşlarınıza , sevdiklerinize yada topluluklarınıza hediye olarak gönderebilirsiniz . Kırmızı zarfı teslim alan kişi , içindeki kripto para birimini bedelsiz olarak almaktadır . Herhangi bir komisyon yada kesinti ödememektedir .

Kırmızı Zarf Nasıl Alınır?

Herhangi bir kullanıcının göndermiş olduğu kırmızı zarfı alabilmek için kullanıcının zarf ile beraber göndermiş olduğu metini kopyalayarak uygulama ana sayfanızı açmanız yeterlidir. Ana sayfanızda ilgili kırmızı zarf ekranda belirecek ve hâla alınacak bir kırmızı zarf kaldıysa ilgili zarfı toplayabileceksiniz.

kucoin kırmızı zarf nedir

Kırmızı Zarf Nasıl Gönderilir?

KuCoin uygulaması üzerinden Varlıklarım kısmına yada uygulama ana sayfasında yer alan bölümlerde diğer kısma girerek sağ altta bulunan kırmızı zarf ibaresine tıklayıp dilediğiniz miktarda ve belirlediğiniz coini arkadaşlarınıza masrafsız bir şekilde gönderebilirsiniz. Sıralı anlatım ;

  • Kucoin uygulamasına giriş yapın .
  • Uygulama ana sayfasında yer alan , hızlı erişim menüler arasında kırmızı zarfı seçin .
  • Daha sonra , Rastgele Tutar yada sabit bir tutar girin .
  • Hediye seçimi için istediğiniz herhangi bir coini girebilirsiniz .
  • İsterseniz hediyeniz için bir mesajda oluşturabilirsiniz .

Hala Dünyanın en büyük borsaları arasında ilk 5 içerisinde yer alan KuCoin borsasına kayıt olmadıysanız BURADAN , sürpriz hediyeler ile kayıt olabilirsiniz !

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.