Ana SayfaKripto Para HaberleriKripto Piyasası Yükselirken, FTX ve Alameda, 23 Milyon Dolar Değerinde Token Taşıdı!

Kripto Piyasası Yükselirken, FTX ve Alameda, 23 Milyon Dolar Değerinde Token Taşıdı!

FTX ve Alameda Research, 24 Ekim'den bu yana yatırımcılara geri ödeme yapmak için yaklaşık 550 milyon dolar dağıttı.

spot_img

FTX ve Alameda şirketi yakın zamanda büyük miktarda kripto fonu taşıdı. Zincir içi veri analiz firması Lookonchain’e göre, FTX ve Alameda Research’ün 19 farklı token üzerinden 23,59 milyon dolar değerindeki varlıkları çeşitli önde gelen kripto borsalarına taşıdığı bildirildi . Bu büyük hareket son dört gün içinde gerçekleşti.

FTX Yatırımcılara Geri Ödeme Yapıyor

FTX ve Alameda Research, 24 Ekim’den bu yana yatırımcılara geri ödeme yapmak için yaklaşık 550 milyon dolar dağıttı. Geri ödeme talebini karşılamak için taşınan varlıkların dağılımında 3.150 ETH (6,8 milyon dolar değerinde), 59,6 milyon ALEPH (6,41 milyon dolar), 3,60 milyon CRV (2,48 dolar milyon), 33.388 AVAX (990.000 $) ve 50.282 LINK (848.000 $) yer alıyor.

Ek olarak, transfer yaklaşık 6,07 milyon dolar değerindeki 14 diğer altcoini de içeriyordu . Varlıklar arasında PUNDIX, RSR, DOGE, BCH, CHR, AXS, MATIC, UNI, ORBS, FXS, DOT, GMT, 1INCH ve SOL yer alıyordu.

FTX, Kasım ayındaki başarısızlıktan önce borsada tutulan alacaklı varlıklarının %90’a kadarını geri almak için geliştirilmiş bir teklif sundu . Şu anda iflas sürecini denetleyen borçlular grubu, planı 16 Aralık 2023’e kadar resmi olarak ABD İflas Mahkemesi’ne incelenmek üzere sunacak.

ABD SEC Şefi Gary Gensler, yenilenen bir FTX kripto borsası için potansiyel onayın sinyalini verdi. Kendisi, bu onayın yeni liderliğin yasal sınırlara uymasına bağlı olacağını öne sürdü. Gensler’in yorumları, New York Menkul Kıymetler Borsası’nın eski başkanı Tom Farley’nin, hüküm giymiş dolandırıcı Sam Bankman-Fried tarafından kurulan iflas etmiş kripto borsasını satın almayı düşünüyor olabileceğini belirten raporlara yanıt olarak geldi.

Diğer kripto haberleri:

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar