Ana SayfaCoin Yorum - AnalizInjective (INJ) Fiyat Tahmini: Temmuz'a Kadar 50 Dolara Yükselebilir mi?

Injective (INJ) Fiyat Tahmini: Temmuz’a Kadar 50 Dolara Yükselebilir mi?

INJ Tekrar mı ATH Rekoru Kıracak?

spot_img

INJ yazı tarihi itibariyle 23 Dolar fiyat seviyesinden işlem görüyor. Proje en yüksek fiyat seviyesine ($52.75) 14 Mart 2024 tarihinde ulaşmıştı. Aradan geçen sürede İnj neredeyse %56 değer kaybetti. Peki İnjective (INJ) Temmuz’a kadar 50 dolara yükselebilir mi? İşte güncel İnj coin analizi..

CoinMarketCap verilerine göre Injective’in piyasa değeri şu anda yaklaşık 2 milyar dolar seviyesinde ve kripto para birimleri arasında 41. sırada yer alıyor. Bu arada ticaret hacmi, artan faaliyet ve yatırımcı ilgisi nedeniyle %17 artarak 89 milyon dolara ulaştı.

INJ Fiyat Tahmini: INJ Yeni ATH Yakın mı?

Injective, son bir haftada %12’lik kayda değer bir artış yaşadı. Bu artış, artan yatırımcı potansiyeline ve piyasadaki olumlu değişimlere bağlanıyor.

INJ fiyatı , diğer alternatif kripto para birimlerindeki daha geniş bir yükselişin de desteğiyle yükseliş eğiliminde.

inj fiyat tahmini 50 dolar olur mu
inj fiyat tahmini 50 dolar olur mu

DeFiLlama’nın verilerine göre Injective protokolünün toplam kilitli değeri (TVL) 54,14 milyon dolar. 24 saatlik işlem hacmi 4,22 milyon dolar olup, girişler 42 milyon dolar olarak kaydedildi. INJ token fiyatı şu anda 23 dolar. Bu ölçümler, Injective’in merkezi olmayan finans (DeFi) alanındaki konumunu vurgulayarak mevcut pazar dinamiklerini ve yatırımcı faaliyetlerini vurguluyor.

Injective (INJ) Teknik Analiz

  • INJ/USD çiftinin 4 saatlik teknik göstergeleri bazı önemli dalgalanmalar gösteriyor. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) göstergesi, MACD çizgisi (mavi) sinyal çizgisinin (turuncu) altında kaldığından hafif bir düşüş momentumu sunar. Ancak histogram, kırmızı çubuklar gösterse de, çubuklar küçüldükçe düşüş momentumunun azaldığını gösteriyor.

  • Injective’in 25 dolarlık kritik direnç seviyesi var. Bu engelin aşılması fiyatını 30 dolara çıkarabilir. Yükseliş eğilimi devam ederse Injective temmuz ayı sonuna kadar 40 dolara yaklaşabilir. Yükseliş aktivitesindeki bir artış, bir sonraki piyasa yükselişi sırasında değerini 50 dolara kadar çıkarabilir.

  • Diğer taraftan, artan düşüş eğilimi Injective’in fiyatının 23 dolarlık destek seviyesine gerilemesine neden olabilir. Ek destek 22 dolarda, güçlü bir temel ise 20 dolarda bulunuyor ve bu da önümüzdeki potansiyel bir düşüş aşamasına işaret ediyor.

  • Göreceli Güç Endeksi ( RSI) 58 seviyesinde olup, varlığın ne aşırı alım ne de aşırı satım bölgesinde olduğunu gösteriyor. 
  • Yeşil çubukların kırmızıya döndüğünü gösteren Muhteşem Osilatör (AO), yükseliş momentumunda bir azalma olduğunu gösteriyor. Bu arada, şu anda 26,75’te olan Ortalama Yön Endeksi (ADX), orta düzeyde trend gücünü gösteriyor ve piyasanın bir konsolidasyon aşamasına girebileceğini gösteriyor.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

1. Injective (INJ) için mevcut destek seviyesi nedir?

Injective (INJ) için mevcut destek seviyesi 23 dolardır. 22 dolarda ek destek seviyeleri ve 20 dolarda güçlü bir temel var; bu da fiyatın düşmeye başlaması halinde istikrar kazanabileceği alanları gösteriyor.

2. Injective’in fiyatının Temmuz ayına kadar 50 dolara çıkması gerçekçi mi?

Tahmin, Temmuz ayı sonuna kadar 40 dolara olası bir yükselişe işaret eden yükseliş eğilimiyle iyimserlik gösterirken, 50 dolara yükseliş için olağanüstü güçlü bir piyasa yükselişi gerekecek. Karışık teknik göstergeler ve son zamanlardaki fiyat dalgalanmaları göz önüne alındığında, olağanüstü piyasa faktörleri olmadan bu kadar önemli bir artış iyimser olabilir.

3. Mevcut teknik göstergeler INJ piyasası hakkında ne gösteriyor?

Teknik göstergeler karışık bir görünüm sunuyor. MACD hafif bir düşüş momentumu gösteriyor, RSI ise varlığın ne aşırı alım ne de aşırı satımda olduğunu gösteriyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar