Ana SayfaCoin Yorum - AnalizDogwifhat (WIF) Fiyat Analizi: 3 Dolar Hedefi Yolda Gözüküyor!

Dogwifhat (WIF) Fiyat Analizi: 3 Dolar Hedefi Yolda Gözüküyor!

Popüler Memecoin Solana ETF'si Sayesinde Atağa Geçebilir....

spot_img

Popüler memecoin Dogwifhat Binance listelemesiyle bir çok kullanıcıyı şaşırtmıştı. İlk listelemede satın alan kullanıcılar 100 çok kısa bir sürede 100 katına çıkarmayı başarmışlardı. Popüler memetoken yazı tarihi itibariyle $2.09 fiyat seviyesinden işlem görüyor. İşte herkesin merak ettiği Dogwifhat (WIF) Fiyat Analizi: 3 Dolar Hedefi Yolda Gözüküyor!

Dogwifhat (WIF) Fiyat Analizi: 3 Dolar Olur mu?

Haziran ayı düzeltmesi Dogewifhat yatırımcıları için sert oldu çünkü fiyatı %63,5 kayıpla 4,07 dolardan 1,47 dolara düştü. Düşüş, varlığın %61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesinin altına düşmesine neden oldu; bu seviye genellikle alıcıların bu kadar derin bir ters trend hareketine izin vermesi nedeniyle zayıf bir kanaat olarak değerlendiriliyor.

dogwifhat wif coin analiz fiyat tahmini 3 dolar olur mu
dogwifhat wif coin analiz fiyat tahmini 3 dolar olur mu

Ancak bu hafta daha geniş piyasa arz baskısı hafifledi ve WIF fiyatının 1,5$’ın üzerinde kalmasını sağladı. Balina birikiminin eşlik ettiği yükseliş dönüşü varlığı %31,5 oranında yükselterek 2.02$’dan işlem görmesini sağladı, piyasa ise 1,935 milyar$’a sıçradı.

Zincir üstü veri izleyicisi Lookonchain’in son tweet’ine göre, WIF’in en büyük sahibi piyasada önemli hareketler yaptı. Bu kişi bu hafta başında token başına 2,03 dolardan 2,3 milyon WIF satın almak için 4,65 milyon USDC harcadı.

Bu stratejik satın alma, sahibinin toplamını şu anda 49,6 milyon dolar değerinde olan 23,39 milyon WIF’e getiriyor ve yaklaşık 83 milyon dolarlık önemli bir kâr sağlıyor. Bu önemli yatırımlar, sahibinin WIF’in potansiyeline olan güvenini ve varlık biriktirmeye yönelik stratejik yaklaşımını vurguluyor.

%8,3’lük günlük kayıpla Dogwifhat fiyatı , mevcut düzeltme trendini taşıyan aşağı eğimli trend çizgisinden düşüş eğilimi gösteren bir tersine dönüş gösteriyor. Direnç sağlamsa, satıcılar düzeltme trendini uzatabilir ve varlığı 1,47$’lık düşük seviyenin altına düşürebilir.

Ancak düşen trend çizgisinden bir kırılma, düzeltme trendinin sonunu işaret edecek ve alıcıların 4,85 dolar zirvesine yeniden meydan okumasını sağlayacaktır.

Teknik Gösterge

  • BB göstergesi: Bollinger Band göstergesinin alt sınırındaki yükseliş, alıcıların momentum kaybını ve alıcılar için ek desteği yansıtır.

  • RSI: Günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI) eğimi aşırı satış bölgesinde %40’a yükseldi ve bu da piyasanın düşüşü sırasında piyasa katılımcılarının artan birikim eğilimine işaret ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar