Hoo’da Çifte Kampanya ! Yeni Kayıtlı Kullanıcılar İçin VIP2 & 200 USD Test !

hoo vıp
Abone Ol 

Küresel Dağıtılmış Bulut Depolama Zirvesi, 15 Aralık – 17 Aralık 2021 tarihleri ​​arasında  , BAE’deki Abu Dabi Ulusal Sergi Merkezi’nde yapılacak. Hoo, zirveye davetli bir şirket olarak katılacak . Bu süreçte , Hoo bunu kutlamak için iki kampanya başlatacak . “VIP haklarını ve avantajlarını içeren” Vadeli İşlemlere katılın ve USD Testi bakiyesi alın . Yeni kullanıcılar kayıttan sonra VIP2 seviyesine ulaşacak ve 200’e kadar vadeli USDT Test bakiyesi alacak . Mevcut kullanıcılar 1000 USDT veya daha fazla yatırarak , VIP3 haklarından yararlanabilecek . 

Aktivite  Dönemi: 15 Aralık 2021 – 31 Aralık 2021

1.Kampanya : VIP Hakları ve Avantajları

Kampanya 1: VIP Hakları ve Avantajları

Kampanya döneminde , KYC’yi de tamamlayan yeni kayıtlı kullanıcılar Hoo VIP2 avantajlarından yararlanabilir , VIP ayrıcalıkları 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir.

Şimdi Üye Ol : https://hoo.com/register

VIP Ayrıcalıkları
Seviye

Komisyon Oranı

Ücret İndirimi
VIP2 20%

Spot & İnovasyon Bölgesi Ücret Oranı

Yapıcı/Alıcı

Vadeli İşlem Oranı
0.07%/0.08%                 0.05%

Kayıtlı kullanıcılar: Hoo’ya tek bir işlem> 1.000 USDT (veya eşdeğer varlık) yatırın, formu doldurun, ilgili borsanın para çekme kaydının ekran görüntüsünü ve Hoo’nun depozitosunun ekran görüntüsünü hesaba yükleyin, onaydan sonra ilk 1000 ( günlük) ) Hoo VIP3 haklarından yararlanabilir ve VIP hakları 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir.

Form Bağlantısı!

VIP Ayrıcalıkları
Seviye İndirim Oranı                                                                         Ücret İndirimi
VIP3 40%

Spot & İnovasyon Bölgesi Ücret Oranı

Yapıcı/Alıcı

Vadeli İşlem Oranı
0.06%/0.07% 0.05%

Uyarı : Kullanıcılar tarafından elde edilen ilgili VIP düzeyindeki haklar ve menfaatler ertesi gün yürürlüğe girecektir.

2. Kampanya Vadeli İşlemlere Katılın ve USDTest Alın

Kullanıcılar, sözleşme görevlerini tamamlayarak 200 USDT Test’e kadar kazanabilir.

Görevler Detaylar USDT Test Ödülü
Ödeme Vadeli işlemler hesabı net transfer tutarı ≥ 10.000 USDT 50 USDT
Açık pozisyon Vadeli işlem cirosunun kümülatif işlemi ≥ 5.000.000 USDT 50 USDT
Sürekli işlem Herhangi bir vadeli işlem türünün ardışık gün sayısı ≥ 10 gün 80 USDT
Davet Bir arkadaşınızı davet edin ve gerçek ad doğrulamasını tamamlayın ve vadeli işlem yapın 20 USDT

Katılım: Hoo Uygulaması – Ana sayfa – Bonus

Hoo küresel pazarı geliştirmeye ve HOO ekolojisini optimize etmeye devam ederken , Hoo şimdi kolaylık ve yüksek verimlilik temel ilkesine dayanarak , yenilik ve başarı sağlamaya odaklanıyor. Bu arada , Hoo ekolojisinin destekçileri daha fazla hak ve faydaya sahip olacaklar. Hoo, kullanıcı taleplerini karşılamaya ve daha kullanıcı dostu bir kullanıcı deneyimi yaratmaya kendini adamıştır. Hoo küresel yerleşimin gelişimini teşvik etmek için küreselleşme sürecinde , bir sonraki dönüm noktasına ulaşmak için tüm gücünü kullanıyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsor makale olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır . Bilgi Kripto bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Bilgi Kripto, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !