Elon Musk’tan , Twitter’a 41 Milyar Dolarlık Teklif !

elon musk

Milyarder Elon Musk, sosyal medya şirketinin yönetim kurulu üyeliğini reddettikten birkaç gün sonra Twitter’ı yaklaşık 41 milyar dolara satın almayı teklif etti. Elon Musk, Twitter’a 41 milyar Dolarlık Teklif

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Elon Musk, Twitter’a 41 Milyar Dolarlık Teklif!

Milyarder Elon Musk, sosyal medya şirketinin yönetim kurulu üyeliğini reddettikten birkaç gün sonra Twitter’ı yaklaşık 41 milyar dolara satın almayı teklif etti.

Musk’ın Perşembe günü düzenleyici bir dosyada açıklanan hisse başına 54.20 dolarlık teklif fiyatı, Tesla CEO’sunun şirketteki %9’dan fazla hissesinin halka açıklanmasından önceki son işlem günü olan Twitter’ın 1 Nisan kapanışına göre %38’lik bir primi temsil ediyor.

Twitter’ın hisseleri, piyasa öncesi işlemlerde %12 arttı.

Önerilen Makaleler

İşte analist yorumlarının bir özeti:

“Twitter yönetim kurulu için şu anda en büyük soru, seri olarak düşük performans gösteren ve kullanıcılarına kayıtsız davranma eğiliminde olan bir işletme için çok cömert bir teklifi kabul edip etmemek.

“Twitter, belirli bir siyasi anlatıyı benimsemeyen hesapları keyfi sansürlemesi ve gerçek kullanıcılar yerine kullanıcıları doğrulama ve sahte hesaplarla uğraşma şeklindeki keyfi doğası nedeniyle de giderek artan eleştirilere maruz kaldı.

“Müşteri hizmetlerinden kullanıcı tabanının para kazanmasına kadar, Twitter bir süredir seri olarak düşük performans gösteriyor. Belki de statükonun sarsılması kötü bir şey olmaz!

“Musk hakkındaki hisleriniz ne olursa olsun, işleri daha da kötüleştirip iyileştirmeyeceğine dair tek soruyla kesinlikle işleri alt üst ederdi.”

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.