El Salvador Güzel Haberi Verdi, Bir Adım Daha Atıldı!

el salvador volcano oken
Abone Ol 

El Salvador, “Bitcoin Şehri” yaratma hayalini gerçekleştirmeye daha yakın olduğunu söyleyebilir. Volcano tokenin bu yıl içinde çıkması bekleniyor! El Salvador Güzel Haberi Verdi, Bir Adım Daha Atıldı

El Salvador’da uzun süredir beklenen yasa tasarısı onaylandı!

Paylaşılan haberlere göre uzun süredir beklenen Volcano token 2023 yılında basılacak ve piyasaya sürülecek. Volcano (volkan token), temelde blockchain teknolojisi kullanılarak çıkarılan bir Bitcoin tahvilidir. Ardoino, ülke için önerilen 1 milyar dolarlık Bitcoin tahvilinin yeterli talep gördüğünü açıkladı.

El Salvador’da Bitcoin destekli bir tahvil için yasal çerçeve oluşturan dönüm noktası niteliğindeki mevzuat onaylandı. “Volcano Tahvili” ismindeki mevzuatın, devlet borcunu ödemek ve planlanan “Bitcoin Şehri”nin inşasını finanse etmek için kullanılması bekleniyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a şimdi kayıt olun, üstelik en yüksek komisyon iadesi ile (%20 referans kodu )

Geçtiğimiz ay Aralık ayında El Salvador tartışmalı “Dijital Varlıklar” yasasını kabul etti. Bu yasa kapsamında ülkenin bir dijital menkul kıymetler düzenleyicisi oluşturması kararı alındı. Ayrıca 1 milyar dolarlık tahvilin potansiyel yatırımcıları için prospektüs hazırlaması gerekecek.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.