Cherry Token Nedir ? CHER Token Nasıl Alınır ?

cher token
Abone Ol 

Gateio borsası yeni Startup projesini duyurdu ! Gateio , 25/26 Aralık 2021 tarihilerinde Cherry Tokeni  ön satışa sunuyor ! Cherry Token Nedir ? CHER Token Nedir , Nasıl Alınır ?

İçerik Rehberi

Cherry Token Nedir ?

Cherry Projesi, veri işlemleri için optimize edilmiş bir katman bir blok zinciri ağı geliştiren Merkezi Olmayan Otonom bir Organizasyondur. Cherry, verileri işleyen merkezi olmayan uygulamalar için amaca özel bir altyapı görevi görür. Substrate üzerine kuruludur, ikinci katman ölçeklenebilirliği (zkSNARK’lar) sağlamak için en son teknoloji kriptografik standartları uygular ve Cherry Virtual Machine’in dizinlemiş sorgulanabilir veri depolama ve referanslama tesisi ile yerel olarak arabirim oluşturmasına olanak tanıyan düğüm düzeyinde bir IPFS entegrasyonuna sahiptir. 

IPFS iletişim mekanizmasına yönelik bu yeni yerel düğüm, akıllı sözleşmelerin çalışma zamanında verilerin güncellenmiş durumuyla etkileşime girmesine olanak tanır. Bu gelişmiş özellikler, çekirdeğimizde önceden oluşturulmuş olarak gelir ve Cherry’nin birlikte çalışabilirlik kanalları aracılığıyla diğer blok zincirlerinde erişilebilir. Cherry veya en ünlü merkezi olmayan ağların çoğu üzerine kurulu merkezi olmayan uygulamalar, dApp’lerini artırmak için artık Cherry’nin özelliklerinden yararlanabilir. Veri işleme entegre web3 uygulamalarının karmaşıklıklarının çoğu, bu nedenle, çekirdeğe soyutlanarak, akıllı sözleşme geliştiricilerinin zengin bir temel katman araç setine güvenmesine ve nihayetinde müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya odaklanmasına olanak tanır.

cher token nedir

CHER Token Nedir ?

CHER Token , Cherry platformunun ana belirtecidir . Toplam arzı , 600.000.000 adettir .

Cherry Token Nasıl Alınır ?

Cherry Token ön satışına katılabilmek için , kullanıcıların ilk olarak Gateio borsasına kayıt olmasını gerekmektedir . Kayıt işlemlerini tamamlayan kullanıcılar , kimlik doğrulama ve kullanıcı doğrulama işlemlerini tamamlaması gerekmektedir . Startup Sale’e katılmak için kullanıcıların VIP1 ve üzeri olması gerekmektedir. CHER ön satış işlemleri için aşağıdaki bilgilendirmeyi takip edebilirsiniz .

 • Katılımcı Gate.io’ya kaydolmalı ve oturum açmalıdır
 • Oturum açtıktan sonra, kullanıcı kimlik doğrulamasını tamamlar
 • Satış için yeterli miktarda desteklenen para birimi bakiyeniz olduğundan emin olun.
 • Emir vermeden önce Startup’ta Satın Alma Sözleşmesini imzalayın.
 • Hedef:50,000 USDT (Hedef Değeri 50,000 USD)
  Başlama Zamanı 2021-12-25 15:00:00 UTC+8
  Kapanış Zamanı 2021-12-26 15:00:00 UTC+8
  Token satışı şunun sonrasında başarısız Kapanış Zamanı Eğer ulaşmazsa 50,000 USDT

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.