CatzCoin Nedir ? CATZ Coin Nasıl Alınır ?

CatzCoin , Avustralya merkezli bir ekip tarafından 1 Mayıs 2021’de başlatılmıştır. CatzCoin dünyanın her yerinden kedi hayranlarını birbirine bağlayan bir topluluk simgesidir. Peki tam olarak CatzCoin Nedir ? CATZ Coin Nasıl Alınır ?  CATZ Coin Nereden Alınır ? CATZ Coin Nedir ? 

CatzCoin Nedir ?

CatzCoin , Avustralya merkezli bir ekip tarafından 1 Mayıs 2021’de başlatılmıştır. CatzCoin dünyanın her yerinden kedi hayranlarını birbirine bağlayan bir topluluk simgesidir. CatzCoin, yol haritasında ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, kedi ile ilgili bir dizi girişimin geliştirilmesine odaklanacaktır.

Ön satış yok, yatırımcı yok ve ön maden yok. Ayrıca, ilk proje likiditesi Unicrypt’e kilitlendi. Bu sebepten dolayı , CATZ en başından beri kedi severler için üretilmiş bir ürün olmuştur.

Catz misyonunun merkezinde evsiz kedilere yardım etme hedefi vardır. Önümüzdeki 30 ay boyunca Catz, toplam madeni para arzının %5’ini evsiz kedileri destekleyen hayır kurumlarına bağışlayacak. CATZ sahipleri, tokenları dağıtılacağı hayır kurumlarını seçme ve seçme hakkına sahip olacaktır.

Önümüzdeki aylarda ve yıllarda Catz‘in üzerinde yürütmeyi planladıkları ayrıntılı bir yol haritası var. Önemli projeler arasında NFT takas edilebilir bir platform, evsiz kedi yardım bağışları, etkileyici işbirlikleri, bir CatzSwap De-Fi platformunun oluşturulması ve nihayetinde bir Meme ETF yer alıyor.

CATZ Coin Nedir

 

CATZ Coin Nedir ?

CATZ belirteci yönetim, CatzSwap avantajları ve oy hakları için kullanılır. 100 milyar token sınırlı bir arz var. Arzın %40’ı ilk likidite olarak enjekte edildi (UniCrypt aracılığıyla kilitlendi). %20’si pazarlama ve hayır işleri için kullanılacak. %10’u gelecekteki proje geliştirme için ayrılmıştır ve %10’u da projenin kurucularına verilmiştir. Arzın kalan %20’si 24 aylık bir süre içinde yakılacaktır. Yakma süreci, Ekim 2021’den başlayarak, toplam arz Nisan 2023’ün sonuna kadar 80 milyar token düşene kadar her 6 ayda bir %5’i yakılarak zaman içinde gerçekleşecek.

CATZ Kurucuları Kimdir ?

CatzCoin’in CEO’su, daha önce dünyanın en büyük ve en başarılı şekilde yönetilen özel sermaye şirketlerinden biri olan Oaktree Capital Management’ta Başkan Yardımcısı olan William Wu’dur. Oaktree’den önce William, dünyanın en başarılı şirketleri ve hükümetlerinin önde gelen yönetim danışmanlığı ve güvenilir danışmanı olan McKinsey & Company’deydi.

CatzCoin Toplam Arz !

CatzCoin Toplam Arz : 100.000.000.000 CATZ ‘dir.

CatzCoin Nedir

Önerilen Makeleler

CATZ Coin Nereden Alınır ?

CatzCoin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman şuan sadece PancekeSwap ‘da yer aldığını görebilirsiniz.

CATZ Coin Nasıl Alınır ?

Catz almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. CatzCoin Nedir ? CATZ Coin Nasıl Alınır ? CatzCoin Toplam Arz ! CATZ Coin Nereden Alınır ? CATZ Coin Nedir ? 

  • Diğer coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.