Bytecoin (BCN) Nedir ?

bcn coin

En çok yükselen coinler sıralamasında yer almaya başaran , Bytecoin (BCN) Nedir ? Toplam arz , ATH , ATL , borsalara çıkış tarihi bu yazımızda !

BCN Coin Nedir ?

BCN , Bytecoin platformunun temel kripto varlığı ve ödüllendirme merkezi varlığıdır . BCN toplam , dolaşan , ATH , ATL çıkış yılı bilgileri tabloda mevcuttur .

Bytecoin (BCN)
Veriler
Dolaşan Arz
184.066.828.814 BCN
Toplam Arz
184.066.828.814 BCN
Maksimum Arz 
184.470.000.000 BCN
Çıkış Tarihi
2014
ATH / ATL
$0.03013 / $0.00000561

Bytecoin Kaç TL , Dolar , Euro ?

Rune USD, TL ,Euro ve Sterlin cinsinden fiayt karşılığını aşağıda görüntüleyebilirsiniz . Ayrıca Coine tıklayarak Grafik , hesap makinesi , listelendiği borsalar bilgisine ulaşabilirsiniz .

  • USD
  • AUD
  • EUR
  • JPY
  • TRY

Bytecoin Nedir ?

Bytecoin, herkesin Bytecoin ağ geliştirmesine katılmasına izin veren açık kaynak kodlu özel, merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Gizlilik ve güvenlik doğal olarak Bytecoin’in savunucularıdır ve mali durumlarını gizli tutmak isteyenler için en iyi çözümdür.

  • Bytecoin merkezsizleştirildi : Bytecoin, dünya çapında çok sayıda düğüm tarafından işletilen blok zinciri üzerinde çalışan bir kripto para birimidir.
  • Ödemeler takip edilemez : Bytecoin, benzer değere sahip farklı çıktıları tek bir işlemde karıştırmak için Halka imzalarını kullanır ve bu da paranın nereden geldiğini belirlemeyi neredeyse imkansız hale getirir. TheBytecoin blok zincirinde tüm adresler gizlenmiştir.
  • İşlemler ve adresler bağlanamaz : Bytecoin, kullanıcıların tek bir anahtar setinden çok sayıda bağlantısız tek seferlik adres oluşturmasına olanak tanır. Bu, işlemler veya adresler arasında bağlantı kurmayı neredeyse imkansız hale getirir.
  • Bytecoin’in parametreleri uyarlanabilir : Bytecoin, en küçük hashrate değişikliklerine bile tepki vermek için her blokta zorluğu yeniden ayarlar. Ek olarak, Bytecoin’in emisyon eğrisi pürüzsüzdür ve bu da madencilik ödüllerinin düşmesini önler.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.