Ana SayfaSponsorlu MakalelerBüyük Kripto Dalgasını Kaçırdınız mı? İşte Dikkate Alınması Gereken Yatırım Alternatifleri

Büyük Kripto Dalgasını Kaçırdınız mı? İşte Dikkate Alınması Gereken Yatırım Alternatifleri

VC Spectra (SPCT), acımasız kripto endüstrisinde en iyi blok zinciri ICO'su olarak ortaya çıkan merkezi olmayan bir hedge fonudur.

spot_img

Ekim 2023, en iyi kripto paralar için önemli fiyat hareketlerine tanık oldu. VC Spectra (SPCT), ilk yatırımcıları için %450’lik kayda değer bir artış sağlayarak önemli bir ilerleme gösterdi. Bu arada, Ethereum Classic (ETC) pivot fiyatının biraz üzerinde seyrederek potansiyel bir yükseliş spekülasyonuna yol açtı. Öte yandan, Chainlink (LINK) olası en yüksek ve en düşük seviyeler arasında salınıyor ancak yükseliş görünümüne sahip. Neden satın alınacak en iyi kriptolar olarak manşetlere çıktıklarını görelim.

>>SPCT TOKENLARINI ŞİMDİ SATIN ALIN<<

Özet

  • VC Spectra (SPCT) en erken yatırımcılar için %450 kazanç sağladı.
  • Ethereum Classic (ETC) yılı 22,75$’dan kapatabilir.
  • Chainlink’in (LINK) fiyatı yıl sonuna kadar 9,07 $’a yükselebilir.

VC Spectra (SPCT): Olağanüstü Satış Öncesi Kazançlarla Hayalleri Gerçekleştirmek

VC Spectra (SPCT), acımasız kripto endüstrisinde en iyi blok zinciri ICO’su olarak ortaya çıkan merkezi olmayan bir hedge fonudur. Son derece deneyimli risk sermayedarlarından ve yapay zeka destekli ticaret stratejilerinden oluşan bir ekiple VC Spectra (SPCT), blok zinciri ve fintech sektörlerinde yalnızca yüksek ödüllü, düşük riskli yatırımları dikkatlice seçer. 

Sonuç olarak, VC Spectra (SPCT) deneyim, konum ve servet durumuna bakılmaksızın herkesin blok zincirine yatırım yapmasına olanak tanır. Dahası, VC Spectra (SPCT) kullanımı ve kullanımı kolay kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir, bu da onu yeni başlayanlar için en iyi kripto yapar. 

VC Spectra’nın (SPCT) satış öncesi yolculuğu hızlı ve kazançlı olmuştur. Aşama 1’de 0,008 dolardan başlayan SPCT şu anda Aşama 3’te ve token 0,044 dolardan satılıyor, bu da Aşama 1 yatırımcıları için %450’lik bir artış anlamına geliyor. 

VC Spectra’nın (SPCT) artan talebi, ortalamanın üzerindeki kârı ve yüksek gelecek potansiyeli, onu bu Ekim ayında yatırım yapılacak en iyi DeFi projelerinden biri haline getiriyor. İleriye dönük olarak, VC Spectra’nın (SPCT) halka açık ön satışın sonunda 0,080 $’a ulaşması ve yatırımcılara %81,81 yatırım getirisi sağlaması bekleniyor. Ayrıca, mevcut alıcılar para yatırma işlemlerinde %100 bonus kazanıyor.

>>SPCT TOKENLARINI ŞİMDİ SATIN ALIN<<

Ethereum Classic (ETC) İyi Getiri Sağlama Potansiyeli Gösteriyor

Ethereum Classic (ETC) Ekim ayında izlenecek en iyi altcoinler arasında yer alıyor. 2023 yılının ilk çeyreğinde Ethereum Classic (ETC) övgüye değer bir performans sergiledi, ancak sonraki iki çeyrekte daha az olumlu sonuçlar elde edildi.

Ardından, Ethereum Classic fiyatı (ETC) Ekim ayının başında önemli bir artış yaşadı ve 16 $ fiyat eşiğine başarıyla ulaştı. Bununla birlikte, Ethereum Classic fiyatı (ETC), daha önce ihlal edilen bir trend çizgisini yeniden ziyaret etme aşamasından geçtiği için şu anda hassas bir durumda. 

Uzmanların Ethereum Classic tahminlerine göre, alıcıların 14,75 $ destek seviyesinin üzerinde kontrolü sürdürmesi halinde ETC Aralık 2023’e kadar 22,75 $’a ulaşabilir. Öte yandan, düşüş eğilimi gösteren analistler, Ethereum Classic fiyatının (ETC) yükseltme eksikliği nedeniyle yılı 12,65 dolardan kapatabileceğini öngörüyor.

Chainlink’in Yükseltmeleri ve Ortaklıkları LINK Fiyatını Yukarı Çekmeye Yardımcı Olabilir

Bitcoin’in (BTC) yükselişinden faydalanan Ethereum Classic (ETC) gibi Chainlink (LINK) de Ekim ayına 8,23$’lık bir fiyatla başlayarak Eylül ayının en düşük seviyelerine ulaştı. Ancak, Chainlink (LINK) yükseliş ivmesini koruyamadı ve birkaç gün sonra fiyatı 8,00$ seviyesinin altına düştü.

Bitcoin’in (BTC) etkisi bu yükselişe yardımcı olmuş olsa da, Chainlink’in (LINK) SWIFT ile başarılı bir şekilde tokenleştirilmesi ve Gerçek Dünya Varlıkları (RWA) sektöründeki artış da büyük rol oynadı.

Sonuç olarak, 1 Ekim tarihli Chainlink haberlerine göre, ağ, yenilikçi CCIP teknolojisine odaklanan bir vaka çalışmasına katılmak için önde gelen bir kredi kuruluşu olan ANZ ile işbirliği yapıyor. Bunu takip eden 2 Ekim tarihli Chainlink haberinde ise ağın, ağ gecikmesini azaltmak için “Veri Akışları “nı devreye soktuğu duyuruldu. 

Chainlink’in (LINK) fiyatındaki son düşüşe rağmen, piyasa duyarlılığı yükselişini sürdürüyor. Analistler, Chainlink’in (LINK) stratejik ortaklıklarının fiyatı 2023 sonuna kadar 9,07 $’a çıkarma potansiyeline sahip olduğunu ve bu da onu bugün satın alınabilecek en iyi kriptolardan biri haline getirdiğini öngörüyor. 

Öte yandan, olumlu Chainlink haberlerine rağmen, bazı analistler mevcut trend çizgisinden olası bir sapmanın olumsuz bir durumla sonuçlanabileceğini düşünüyor. Chainlink fiyat tahminleri, bu gerçekleşirse, LINK’i 5,00 $ eşiği civarında görebilir.

VC Spectra ön satışı hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz:

Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak tasarlanmamıştır. İçerik, herhangi bir menkul kıymet veya finansal araç almak, satmak veya elde tutmak için bir tavsiye teşkil etmez. Okuyucular yatırım kararları vermeden önce kendi araştırmalarını yapmalı ve mali danışmanlarına danışmalıdır. Sunulan bilgiler güncel olmayabilir ve güncelliğini yitirebilir. 

Bu makaleye erişerek ve okuyarak, yukarıdaki açıklamayı ve feragatnameyi onaylamış ve kabul etmiş olursunuz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar