Brownies Swap Nedir ? BROWN Nasıl Alınır ?

browniesswap , brownies swap

BrowniesSwap, insanların BrowniesSwap Tokenı bir ödül olarak kazanmaları ve bunlara yatırım yapmaları için mevcut olan en iyi merkezi olmayan teknolojiyi oluşturmak için tek bir amaç için oluşturulmuştur.  Brownies Swap Nedir ? Brown Nedir , Nasıl Alınır ?

Brownies Swap Nedir ?

BrowniesSwap, BROWN sahibi yatırımcıların uyurken kazanmalarını sağlayan Statik Ödüllü, Dünyanın İlk verim çiftliği ve AMM merkezi olmayan borsasıdır . BrowniesSwap, kullanıcıların daha fazla kazanmasına ve kazanmasına yardımcı olan birçok yenilikçi özelliğe sahiptir.  BrowniesSwap, insanların BrowniesSwap Tokenını bir ödül olarak kazanmaları ve bunlara yatırım yapmaları için mevcut olan en iyi merkezi olmayan teknolojiyi oluşturmak için tek bir amaç için oluşturulmuştur. Gelişmiş bir yansıma ağı ile yatırım protokolünde devrim yaratmayı planlamaktadır. BROWN ekibi açıklamasında ;  Biz sadece bir Token’dan daha fazlasıyız, ademi merkeziyetçiliğin ve insanların ticaret yapabilecekleri ve fikir ve projelerini değiş tokuş edebilecekleri bir ekosistem yaratmanın geleceğiyiz.

Önemli : Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

brown nedir

Brown Nedir ? Brown Nasıl Alınır ?

Brown Token , Brownies Swap borsasının ana para birimidir . Toplam arzı , 1.000.000.000 ‘dır .

browniesswap

BrowniesSwap Özellikleri

Takas: BrowniesSwap, kullanıcıların bir Merkezi Borsadan geçmelerine gerek kalmadan ticaret yapmalarına olanak tanır. BrowniesSwap’ta yaptığınız her şey doğrudan kendi cüzdanınız üzerinden yönlendirilir – madeni paralarınız için başka birine güvenmenize gerek yok! Anında kripto paralarınızı değiştirin: kayıt veya hesap gerekmez.

Verim Çiftçiliği: Çiftliklerde Verim Çiftçiliği, BrowniesSwap’ta BROWN ödüller kazanmanın harika bir yoludur. Şurup Havuzlarından farklı olarak, Çiftlikler, LP Tokenları almak için “iki token” yatırmanızı gerektirir ve daha sonra ödül kazanmak için Çiftliğe yatırırsınız. Bu, diğer jetonlarınızda bir pozisyonu korurken “BROWN” kazanmanızı sağlar!

Şurup Havuzları: Şurup Havuzları, BrowniesSwap’ta ücretsiz token kazanmanın en basit yoludur. BROWN bahis yapın, ücretsiz tokenlar kazanın. “Gerçekten bu kadar kolay”. Bazı özel havuzlar, BROWN dışında başka tokenlarıda da stake etmenize izin verir!

Piyango: BrowniesSwap Piyangosunu oynamak size büyük BROWN ödüller kazanma şansı verir!
Kolay, adil ve bir bilet satın almak için BROWN’niz olduğu sürece istediğiniz sıklıkta girebilirsiniz.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.