Ana SayfaCoin Yorum - AnalizBounce Bit (BB) Coin Yorum ve Geleceği

Bounce Bit (BB) Coin Yorum ve Geleceği

Binance tarafından desteklenen proje yoğun bir ilgiyle karşı karşıya.

spot_img

Bounce Bit (BB) Coin Binance Megadrop ve listeleme haberiyle ciddi bir popülerlik yakaladı. Bu yazımızda Bounce Bit (BB) Coin yorum ve geleceği hakkında bazı verileri sizlerle paylacaşağız. 

Bounce Bit Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Bounce Bit (BB) Coin Yorum

BB Coin Binance Megadrop etkinliğinin ilk projesi olacak. Bu nedenle yüksek bir talep mevcut. Megadrop’un ilk projesi büyük bir hype getirebilir. Bir çok kullanıcı BB token geleceği hakkında yorumları merak ediyor.

Projenin ilk listelemesi Binance borsasında gerçekleşeceği için ciddi bir TVL bizleri bekleyecektir. İşin içinde Binance varsa diğer borsalar pastadan pay almak için sıraya gireceklerdir.

Buda daha fazla talebin ortaya çıkmasına neden olabilir. İlk açılış sırasında ciddi bir satış baskısı yaşanırsa fiyat kademeli olarak düşüş yaşayabilir. Projenin çıkışında çok fazla airdrop etkinliği yer aldığı için bedava token mantığı satış baskısı doğurabilir.

Bounce Bit (BB) Coin Geleceği

Bounce Bit, ilk Bitcoin restaking platformu olduğu için piyasada önemli bir yere sahip olacaktır. Bir projenin güçlü temel atmasında en önemli rol topluluktur. Proje doğru bir airdrop dağıtımı yaparak kemik kitlesini oluşturabilir.

Bu sayede topluluk tarafından benimsenecek ve daha fazla kitleye ulaşacaktır. Fiyat konusunda ilk açılışta yüksek bir açılış yaparsa airdrop satış baskısı nedeniyle kademeli bir düşüş bizleri bekleyecektir.

Açılışın beklenilenden düşük açması daha fazla düşüşe yol açabilir. Mevcut durumda Bitcoin için işler yolunda gitmiyor. Bu piyasanın ve altcoinlerin daha fazla düşmesine neden oluyor. Şu an için projelerin büyüklüğünün hiçbir önemi yok. Önemli olan Bitcoin hareketleri.

Bu nedenle Bitcoini yakından takip etmelisiniz. Bu yazımızda Mayıs ayına ait Bitcoin fiyat tahminlerini sizlerle paylaştık.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar