Blockchain Finansmanı Yüzde 1.500’ün Üzerinde Arttı

Afrika
Abone Ol 

Afrika, kripto dostu bölgeler listesine tırmanıyor gibi görünüyor. Yeni bir rapor bu gelişmeyi rakamlarla destekliyor. Blockchain Finansmanı Yüzde 1.500’ün Üzerinde Arttı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Afrika, Blockchain Finansmanı Yüzde 1.500’ün Üzerinde Arttı!

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, geçen sonbaharda Afrika turu sırasında yaptığı konuşmada, ” topun gideceği yere gidiyorsunuz” dedi . Afrika, Güney Amerika veya ABD gibi daha kripto-saldırgan bölgelerin yanında küçük bir rol oynasa da, CV VC tarafından hazırlanan bir rapora göre, oradaki blok zinciri projelerine yönelik fonların bir yıl içinde yüzde 1,668 oranında arttığı söyleniyor.

Standard Bank Blockchain Araştırma Enstitüsü Afrika Kurucusu ve Bölge Direktörü Blockchain Lideri Ian Putter, “Kapsayıcı ve erişilebilir finansal hizmetlere yönelik büyüme ve talebin Afrika’dakinden daha belirgin olduğu hiçbir pazar yok” dedi  ve ekledi “Blockchain teknolojisi, şüphesiz önümüzdeki yıllarda Afrika pazarları üzerinde önemli bir etkiye sahip olacak.”

Önerilen Makaleler

Diğer alanlardaki Afrikalı start-up’lar için fon da neredeyse yüzde 150 arttı. Ancak blockchain sektörü bu büyümeyi 11 kat gölgede bırakıyor. Rapora göre, üst bölgeler Nijerya, Seyşeller, Kenya ve Güney Afrika olmalıydı.

Ayrıca, Afrika kıtasındaki toplamda altı ülkede kripto yasal, Bitcoin and Co.’nun 27 ülkede dolaylı olarak yasaklandığı söyleniyor, dört ülkede mutlak yasak var ve 17 ülkede hala belirsizlik mevcut.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ise şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binace’a  kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.