Bitcoin (BTC) Satışlara Rağmen, 23.000 $ Seviyesini Geri Aldı!

bitcoin

Bitcoin (BTC) hem kısa vadeli hem de uzun vadeli direnç seviyelerinin üzerine çıktı ve yakında 30.000 dolar civarında bir sonraki en yakın dirence doğru yükselebilir. Bitcoin (BTC) Satışlara Rağmen, 23.000 $ Seviyesini Geri Aldı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bitcoin 23.000 $ Seviyesini Geri Aldı!

Bitcoin, 5 Nisan’dan bu yana uzun vadeli bir azalan direnç çizgisinin altında işlem görüyordu. Çizgi kısa süre önce 6 Haziran’da reddedilmeye neden oldu ve 18 Haziran’da 17.622 $’lık yerel en düşük seviyeye ulaştı. Fiyat o zamandan beri yükseliş eğilimi gösteriyor ve 18 Temmuz’da azalan direnç çizgisini kırdı. Henüz önemli bir yükseliş hareketi yapmamış olsa da, Bitcoin hala direnç çizgisinin üzerinde seyrediyor. Ayrıca günlük RSI yukarı yönlü hareketin devamını destekliyor. Göstergeler, hala bozulmamış olan yükselen bir destek çizgisini (Yeşil Hat) izliyor. Yükseliş devam ederse, bir sonraki en yakın direnç alanı 29.400 dolarda olacak. Bu hedef, 0.382 Fibonacci Retracement direnç seviyesidir.

İlginizi Çekebilir

Altı saatlik grafiğe bakıldığı zaman, günlük zaman diliminden okumalar için desteği göstererek yukarı hareketin devam edeceğini gösteriyor olabilir. Bunun ana nedeni, Bitcoin (BTC)’nin zaten artan bir paralel kanaldan çıkmış olması ve şu anda destek olarak doğrulama sürecinde olmasıdır. Ek olarak, 22.600 dolarlık yatay alanı destek olarak doğrulama sürecindedir. Başarılı olursa, BTC’nin 30.000 $ civarında daha önce belirtilen direnç alanının üzerine çıkması beklenebilir.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.