Ana SayfaAirdrop & TestnetBinance, Web3 Cüzdanı Kullanmaya Başlayın, 2000$ Değerinde BNB'den Payınızı Alın

Binance, Web3 Cüzdanı Kullanmaya Başlayın, 2000$ Değerinde BNB’den Payınızı Alın

Lider kripto para borsası Binance Web3 cüzdanının lansmanına özel Twitter üzerinden 2000$ değerinde BNB dağıtıyor.

spot_img

Lider kripto para borsası Binance, geçtiğimiz günlerde kripto kullanıcıları için geliştirmiş olduğu Binance Web3 cüzdanını duyurmuştu. Binance Web3 cüzdanı farklı uygulamalar arasında kaybolmadan, Binance borsasından çok kolay bir şekilde Web3 dünyasına kripto ve NFT transferi, ağlar arasında geçiş, köprüleme, earn gibi eşsiz hizmetleri sade ve anlaşılır bir ara yüzle sunuyor. Binance Web3 cüzdanınızda tüm varlıklarınız sizin yönetiminizdedir, kısacası sizin cüzdanınız sizin varlıklarınız. Lider kripto para borsası Binance Web3 cüzdanının lansmanına özel Twitter üzerinden 2000$ değerinde BNB dağıtıyor.

Etkinliğe katılmak için yapmanız gerekenler çok basit. Sizde basit Twitter görevlerini yerine getirerek 2000 Dolarlık ödül havuzundan payınızı alabilirsiniz.

Binance Web3 Cüzdanı Kullanmaya Başlayın, 2.000 $’lık BNB‘den Payınızı Alın

  • Binance Twitter hesabından paylaşılan gönderiyi Retweetleyin.
  • Binance Global Türkçe ve @Binance‘i takip edin
  • Web3 Cüzdanı hakkındaki geri bildirimlerinizi #BinanceWallet ile paylaşın
  • Ekran görüntüsü eklerseniz bonus kazanırsınız.

binance web3 wallet bnb ödül twitter etkinliği 2000 dolar

Binance ile kazançlı çıkmak için, Twitter üzerinden güncel Binance haber ve etkinliklerini takip etmeyi unutmayın. Bu sayede diğer kullanıcılardan bir adım önde olabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar