Binance Staking, %239,98’e Varan Yıllık Getiri Oranlarıyla GLMR Staking’i Başlatıyor !

binance glmr staking
Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance , Glimmer Staking hizmetini kullanıcılarına duyurdu ! Binance Staking ile yüksek getiri kazanmak çok kolay ! Binance Staking, %239,98’e Varan Yıllık Getiri Oranlarıyla GLMR Staking’i Başlatıyor !

Binance Staking , GLMR Staking Hizmetini Duyurdu !

Dünyanın en büyük kripto para borsasında , avantajlar , ödüller , hediyeler ve kolaylıklar bitmez . Binance Staking işleminden yararlanabilmek için bir Binance hesabınız olması gerekmektedir . Eğer hala dünyanın en büyük kripto para borsasına kaydınız yoksa , aşağıdaki bağlantıdan %20 Komisyon İndirimi ile kayıt işlemini başlatabilirsiniz . 

Binance Kayıt : https://accounts.binance.com/tr/register?ref=YW1EF2U8

Binance Staking, resmi olarak yeni bir yüksek getirili GLMR Kilitli Staking etkinlik serisi başlatıyor. Ödüller kazanmak için 21/02/2022 günü saat 04.00’ten (TSİ) itibaren GLMR‘lerinizi stake edin. 
Etkinlik 1: 10, 30, 60 veya 90 Gün Süreyle GLMR Yatırın ve Stake Edin, %239,98’e Varan APY’nin Tadını Çıkarın 
 • Kilitli Staking Formatı: “İlk gelen alır” esası.
 • Getiri Hesaplama Dönemi: Kilitli Staking onaylandıktan sonraki gün saat 03.00’ten (TSİ) ilgili ürün süresinin sonuna kadar.
 • Getiri Ödeme Dönemi: Ödemeler günlük yapılacaktır.
Sunulan Ürünler (Kilitli Staking)
Dijital Varlıklar Süre Maksimum Kilitli Staking Limiti Standart Yıllık Getiri Oranı Minimum Kilitli Staking Limiti
GLMR
10 gün
8 GLMR
%239,98
0,1 GLMR
GLMR
30 gün
2.000 GLMR
%66,97
0,1 GLMR
GLMR
60 gün
500 GLMR
%85,79
0,1 GLMR
GLMR
90 gün
20 GLMR
%101,69
0,1 GLMR
Lütfen dikkate alınız:
 • Kullanıcılar, Cüzdanlar > Kazan > Kilitli Staking > Kilitli’ye giderek Kilitli Staking varlıklarını görüntüleyebilirler.
 • Yıllık getiri oranı, zincir üzerindeki staking ödüllerine göre günlük olarak ayarlanır ve belirli bir gündeki yıllık getiri oranı, o gün sayfada gösterilen orandır.
 • Kilitli Staking ürünlerinin kilidinin açılma süresi: 1 gün.
 • Kilitli Staking SSS.
 • Stake’ten erken çıkarma hakkında: Kullanıcılar, tokenlerini süre dolmadan önce stake’ten çıkarıp geri alabilir. Stake’ten erken çıkarıp geri alma durumunda anapara spot hesaba iade edilir ve dağıtılmış getiri tutarı iade edilen anaparadan düşülür. Tokenlerin hesaba yatması, saat dilimi farklılıkları sebebiyle 48-72 saat sürebilir.
Etkinlik 2: 6.000 GLMR Ödülü Paylaşmak için GLMR Alın ve Stake Edin
Promosyon Dönemi: 21/02/2022 04.00 (TSİ) – 28/02/2022 03.59 (TSİ)
Promosyon dönemi süresince GLMR ile spot alım-satım yapan (net alım miktarı = satın alma miktarı – satma miktarı > 100 GLMR) ve 30/60/90 günlük GLMR Kilitli Staking’e katılan kullanıcılar etkinliğe katılma hakkı elde edecektir. 
Binance Chain Hash Değerine Bağlı Olarak Kazananların Seçimi Kuralları temel alınarak, hak kazanan tüm kullanıcılar arasından seçilen 1.200 kullanıcının her biri 5 GLMR token kazanacaktır.
Hüküm ve Koşullar:
 • Etkinlik 2 için GLMR ödülleri, etkinlik sona erdikten sonra 2 hafta içinde alıcıların Binance Cüzdanlarına yatırılacaktır. Kullanıcılar, Hesap > Cüzdan > Dağıtım bölümünden ödüllerini görebilir.
 • 10 günlük GLMR Kilitli Staking yüksek getirili bir etkinliktir, bu sebeple Etkinlik 2’ye dahil değildir.
 • Binance, hileli davranış belirtileri gösteren katılımcıları derhal diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
 • Binance, Etkinliği ve Etkinlik Kurallarını tamamen kendi takdirine bağlı olarak iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.
Risk uyarısı: Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. Binance, alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.
Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !
Binance Twitter
Binance Telegram