Binance O Coinleri Delist Edecek!

Binance Marjin alanından ATA, DEXE, HIGH, STPT ve WAN Coinlerden bazı işlem çiftlerini delist edecek! 
Abone Ol 

Lider kripto para borsası Binance, Marjin alanından aşağıdaki coinleri delist (listeden kaldırma) edeceğini duyurdu. İşte Delist edilecek olan o coinler! 

Binance Marjin alanından ATA, DEXE, HIGH, STPT ve WAN Coinlerden bazı işlem çiftlerini delist edecek!

Çapraz Marjin Çiftleri: $ATA/BTC, ATA/BUSD, ATA/USDT, $DEXE/BUSD, DEXE/USDT, $HIGH/BUSD, HIGH/USDT, STPT/BTC, $STPT/BUSD, STPT/USDT, $WAN/USDT

Binance duyurunun ardından şunları paylaştı;

  • 2023-01-03 06:00 (UTC) ‘de Binance, ATA/BTC, ATA/BUSD, ATA/USDT, DEXE/BUSD, DEXE/USDT, HIGH/BUSD, HIGH/USDT, STPT/BTC, STPT/’yi askıya alacaktır. 
  • 2023-01-12 06:00 (UTC) ‘de Binance, kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir takas gerçekleştirecek ve ATA/BTC, ATA/BUSD, ATA/USDT, DEXE/BUSD, DEXE/USDT’de bekleyen tüm siparişleri iptal edecek , HIGH/BUSD, HIGH/USDT, STPT/BTC, STPT/BUSD, STPT/USDT ve WAN/USDT çapraz marj çiftleri. Daha sonra bu çiftleri Çapraz Marj listesinden çıkaracağız. Kullanıcılara, herhangi bir potansiyel kaybı önlemek için marj ticaretinin sona ermesinden önce pozisyonlarını kapatmaları şiddetle tavsiye edilir.
  • Portföy Marjı kullanıcılarının yukarıda bahsedilen tokenleri Marjin Cüzdanlarından Spot Cüzdanlarına aktarmaları ve gerekirse 2023-01-12 06:00 (UTC) tarihinden önce marjin bakiyelerini doldurmaları tavsiye edilir . Kullanıcılar, yukarıda belirtilen coinlerin Marjin Cüzdanından çıkarılmasından kaynaklanabilecek herhangi bir potansiyel tasfiyeden kaçınmak için Birleşik Bakım Teminatı Oranını (Uni-MMR) yakından izlemelidir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.