BabyDoge İlk Oyununu Çıkardı!

babydoge oyunu
Abone Ol 

Popüler meme token projesi BabyDoge ilk oyununu çıkarıyor. İlk oyun BabyDoge temalı bir satranç oyunu (BabyDoge Chess) olacak. Şirket, projenin geleneksel bir kazan-kazan (P2E) oyunu olmadığını belirtti. Ancak kazananlar, projenin yerel tokeninde bonuslar alacak. Resmi duyuruya göre oyun, geliştirme ve test çalışmalarının son aşamasında. Ek olarak, ekip henüz kesin bir lansman tarihi vermedi.

Bazıları yaklaşan proje için heyecanlı olsa da, çoğu etkilenmedi. Bir kullanıcı, hala geliştirilmekte olan bir oyunu sergiledikleri için bunu “kötü bir pazarlama stratejisi” olarak nitelendirdi.

Haber Sonrasında BabyDoge Fiyatı Aynı Kaldı!

Babydoge coin haber sonrasında fiyat hareketliliği yaşamadı. Son 24 saat içerisinde token 2.98% oranında bir düşüş yaşıyor. Anlık olarak fiyatı $0.000000002358. Canlı olarak fiyat ve grafik bakmak için burayı ziyaret ediniz. Meme tokenler popülerliğini yitiriyor. Son zamanlarda kripto para piyasasında çoğu varlık zombi olma yolunda ilerliyor. Şirketler projelerini güçlendirmek için bu tarz çalışmalar yapıyor.

BabyDoge Chess Nedir?

BabyDoge Chess, BabyDoge temalı bir satranç oyunudur. Oyunda kazan-kazan sisteminin aksine çeşitli bonus tokenler vermektedir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.