ApeCoin Yorum , Analiz , Geleceği Ve Fiyat Tahmini !

apecoin yorum
Abone Ol 

Kısa bir süre içerisinde , popüler hale gelen ApeCoin Nedir ? ApeCoin Yorum , Analiz , Geleceği Ve Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 ! 

ApeCoin Nedir ?

ApeCoin, web3’ün ön saflarında yer alan merkezi olmayan bir topluluk binasını güçlendirmek ve teşvik etmek için APE Ekosisteminde kullanılan bir ERC-20 yönetişim ve yardımcı program belirtecidir.

ApeCoin sahipleri, ApeCoin DAO’yu kontrol eden merkezi olmayan yönetişim çerçevesi aracılığıyla kendilerini yönetir ve ApeCoin DAO Ekosistem Fonunun nasıl kullanılması gerektiğine oy verir. APE Vakfı, ApeCoin sahipleri tarafından üzerinde anlaşmaya varılan teklifleri yönetir.

ApeCoin Nasıl Alınır ?

Anlık olarak ApeCoin , dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz . Eğer hala bir Binance hesabınız yoksa BURADA yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilirsiniz . Şimdi Binance ‘a katıl , eşsiz ödüller , yarışmalar , etkinlikler , faydalar ve çözümlerden yararlanın .

ApeCoin Yorum Ve Geleceği !

ApeCoin , devasa NFT koleksiyonlarının ardından , kripto para sektörüne de giriş yaptı . Geniş bir kitlesi sayesinde çok kısa zamanda popüler hale gelen proje , çoğu borsa tarafından listelendi . En önemlisi ise dünyanın en büyük kripto para borsası Binance , ApeCoin listelemesi gerçekleştirmesiydi . Yine ApeCoin , Türkiye’nin en çok kullanılan kripto para borsası BinanceTR tarafından da listelendi . Tüm bu durumlar göz önüne alındığında ApeCoin kripto paralar sıralamasında ilk 50’nin içerisinde yer aldı bile . Fakat dünyada yer alan haberler , ekonomik durumlar ve bazı faktörler bu tarz projeleri nasıl etkiler bilinmez . Burada yer alan yazılar bilgilendirme amaçlı olup , herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir . 

ApeCoin Fiyat ! 1 ApeCoin Kaç TL ?

ApeCoin  fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , ApeCoin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına  Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 Ape ne kadar ? ApeCoin Kaç TL ?

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
apecoin
ApeCoin
₺104.91
-6.77%
368,593,750.00 APE
₺3,658,053,781.15
₺38,708,116,003.79

ApeCoin Fiyat Tahmini !

Aşağıda bahsedilen analizlerden de anlaşılacağı gibi, ApeCoin tahminleri oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz Ape fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Aslında, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, ApeCoin projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Burada yer alan yazılar herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

ApeCoin Fiyat Tahmini 2022

2022’nin sonu itibariyle, ApeCoin fiyat tahminleri ağırlıklı olarak olumlu olmaya devam ediyor, bazı analizler fiyatı yaklaşık 18.61$ olarak vaat ederken, TradingBeast fiyatın yıl sonuna kadar 28.14423$’a ulaşma olasılığını bile belirtiyor.

ApeCoin Fiyat Tahmini 2023

ApeCoin 2023 için fiyat tahminlerinde, PricePrediction.net kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 27,3 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor. ApeCoin’in geleceğini tahmin eden TradingBeast, ApeCoin fiyatının o zamana kadar ~31.71174$’a ulaşacağını söyleyerek daha fazla büyüme bekliyor. Aksine, WalletInvestor, ApeCoin fiyat düşüşünü tahmin etmeye devam ediyor ve 2023’te yaklaşık 11.938711 dolar fiyat veriyor.

ApeCoin Fiyat Tahmini 2024

Uzmanlar, 2024 için ApeCoin fiyat tahminlerinde hemfikir herkes, ApeCoin’in fiyatının o yılın sonuna kadar artmasını bekliyor. WalletInvestor, fiyat artışının 15.520325$’a ulaşacağını tahmin ediyor. PricePrediction.net’in araştırmasına göre ApeCoin’in fiyatı 42,46 dolara kadar çıkabilir. TradingBeast’in tahmini de olumlu: analistleri, 2024 yılına kadar ApeCoin’in fiyatının yaklaşık 33.58696 dolar olacağı görüşünde.

ApeCoin Analiz !

ApeCoin Teknik Analiz , Ape Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu Ape alım-satım derecesini görebilirsiniz.Ape/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.