Ana SayfaKripto Para HaberleriAltlayer (ALT) Fiyatı Listelemeden Sonra %30 Arttı

Altlayer (ALT) Fiyatı Listelemeden Sonra %30 Arttı

Önümüzdeki 3 yıl içerisinde Altlayer fiyatının ulaşabileceği en yüksek seviye 2,8519 USD, en düşük Altlayer fiyatı ise 0,21539 USD olabilir.

spot_img

Altlayer blok zincirinin kripto para birimi olan ALT, listelemeden sonra güçlü bir yükseliş yaşamaya başladı. Altlayer (ALT) fiyatı son 24 saatte %6,29 arttı ve şu anda 404 milyon dolarlık piyasa değeriyle 0,3635 dolardan işlem görüyor. Haftalık grafiklerde ALT fiyatı yaklaşık %30 artışla işlem görüyor. Peki Altlayer (ALT) coin neden yükseliyor, hedef fiyat ve yorumlar.

Altlayer (ALT) Coin Satın Almak için Buradan Kaydolun, Bonus Kazanın!

Altlayer (ALT) Coin Neden Yükseliyor?

AltLayer, 100 milyon doların üzerinde değere sahip tokenleri nitelikli topluluk üyelerine dağıtarak ALT airdrop’unu başlattı.

Arbitrum, Optimism ve Polygon gibi mevcut ölçeklendirme ağlarıyla uyumlu olan AltLayer, özel ölçeklendirme entegrasyonları için benzersiz bir “hizmet olarak toplama” özelliği sunar. İlk airdrop 300 milyon ALT tokenını içeriyor ve toplam değer 100 milyon doların biraz altına ulaşıyor.

Airdrop için uygun katılımcılar arasında AltLayer OG Rozeti NFT sahipleri yer alıyor, Oh Ottie! NFT sahipleri, AltLayer’in Altitude kampanya katılımcıları, EigenLayer yeniden paylaştırıcıları ve Celestia stake’cileri ile toplamda yaklaşık 500.000 cüzdan yer alıyor.

Binance Launchpool listelemesi projeye olan güveni artırdı ve Altlayerin daha fazla yükselmesine neden oldu. Bu sayede proje listelendiğinden itibaren %30 oranında artış yaşadı.

Altlayer (ALT) Hedef Fiyat

27 Ocak 2024 Cumartesi itibarıyla Altlayer’ın güncel fiyatı 0,36371 USD’dir. Fiyat tahmin sistemimiz, Altlayer’daki en son fiyat değişikliklerine bakarak Altlayer’ın yarın kapanış fiyatı olarak kabaca 0,35087 USD olabileceğini tahmin ediyor.

Altlayer geçmiş fiyat verilerine dayanarak Altlayer fiyatının 2024 yılı sonunda 0,35911 USD olabileceğini öngörüyoruz. Ayrıca tam bir yıl sonra bugün 0,4848 USD olabileceğini öngörüyoruz.

Önümüzdeki 3 yıl içerisinde Altlayer fiyatının ulaşabileceği en yüksek seviye 2,8519 USD, en düşük Altlayer fiyatı ise 0,21539 USD olabilir. Hesaplamalarımıza göre Altlayer fiyatının 2025 yılı sonunda 0,87846 USD civarında olacağını tahmin ederken, 2026 yılı sonunda kolaylıkla 0,45575 USD fiyat seviyelerine ulaşabileceğini düşünüyoruz. Altlayer’ın 2026 yılı sonunda yakın gelecek fiyat tahminini hesapladığımızda 2029’da şaşırtıcı bir şekilde Altlayer başına 2,0636 USD gibi dikkate değer bir değer buluyoruz

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar