Altcoinler Günlük %30-50 Düşüşü Görüyor!

bitcoin

Kripto piyasasında fiyatlarda büyük bir düşüşle geldi, neredeyse bir buçuk yıldır Bitcoin tarafından görülmeyen bir düşüş yaşanıyor. Altcoinler, neredeyse tüm grafiklerde sayısız çift haneli kayıplarla daha da kötü durumda. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Altcoinler Günlük %30-50 Düşüşü Görüyor!

Kripto para piyasasında bir haftada çok şey değişebilir. Yedi gün önce, Bitcoin bir günde 1.000 dolar yükseldikten sonra 40.000 dolar civarındaydı. Bu, olumlu bir gelişme olarak algılandı ve boğalar, imrenilen seviyenin üzerinde bir fiyat artışı bekliyor.

Ancak bundan sonra ne olduğu hakkında çok az kişi fikir sahibi olabildi. BTC, bu seviyenin üzerine atlamak yerine doğrudan güneye gitti ve bir günde 4.000 dolar kaybetti. Hepsi bu kadar değildi, başka bir fiyat düşüşü onu 33.000 dolara ve ardından birkaç gün sonra 30.000 dolara getirdi.

10 Mayıs’ta 33.000 dolara sıçradıktan sonra, kripto para birimi geçen Temmuz’dan bu yana ilk kez bir kez daha 30.000 doların altına düştü. ABD en son enflasyon rakamlarını açıkladıktan sonra Bitcoin kısa süreliğine 32.000 dolara ulaştı, ancak bir kez daha reddedildi.

Önerilen Makaleler

Bu sefer, Aralık 2020’den bu yana en düşük fiyat pozisyonu olan 28.000 ila 28.000 ABD Dolarına (Bitstamp’ta) düştü. Biraz beklenen bu, 1 milyar doların üzerinde bir tasfiyeyle sonuçlandı.

Şimdiye kadar BTC 27.000 doların üzerinde, ancak haftada %30’luk bir düşüş, piyasa değerinin 550 milyar doların altında olduğu anlamına geliyor. Makale tarihiyle Bitcoin , 28.404 Dolar seviyesinden işlem görüyor .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.